RegisterRemind My Password
Sign in

ADA VİLLA HOTELS

Aydın Blv., 09400 Yeniköy/Kuşadası/Aydın, Türkiye
ADA VİLLA HOTELS
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

Rahatlık, konfor, güvenli bir tatil için İslami otel konseptinde çalışan tesisimizde ailelere özel villalar bulunmaktadır. Kadınlar plajına 5 km uzaklıkta olan tesisimiz yeşillikler içerisinde sizlere huzurlu bir atmosfer de keyifli bir tatil sizi bekliyor. Geniş aile nüfusuna sahip aileler içinde uygun olan villalarımız da özel havuzlu olanlarda bulunmaktadır.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

Muhafazakar oteller içerisinde en rahat edebileceğiniz otellerden olan ada villa tatil evleri, Triplex yapıya sahip olan villalar da 12 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktayız . villalar da sizlere evinizdeki rahatı ve huzuru sunabilmek adına konfor ve dizayn olarak hiçbir fedakarlıktan çekinilmemiştir. Farklı katlarda farklı sayılarda yatak odası ve banyolar bulunmaktadır. Villa bahçelerinde çocuk oyun alanları ve bazı villalarımızda özel havuz bulunmaktadır.

YEMEK VE İÇECEK BİLGİLERİ

Villalar da bulunan mutfaklarımızda evlerinizdeki mutfağı aratmayacak bütün araç gereçleri bulabilirsiniz. Bu mutfağı kullanarak lezzetli yemekleri hazırlayıp villanızın bahçesinde huzurla ve afiyetle yiyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman tesisimizin alacerte restouratın dan dilediğiniz yemeği sipariş edebilir veya restoranda yiyebilirsiniz.

37.86269,27.33673ha10953Hotel/ha.10953-Ada-Villa-Hotels1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı