RegisterRemind My Password
Sign in

Ak Palace Belek

Kadriye mah. canada sok no:2 Kadriye/Belek/Antalya
Ak Palace Belek
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
Ak Palace Belek, Antalya'nın Belek beldesinde bulunmaktadır. 65.000 m2 alana sahip olan tesisimiz 400 oda kapasitesi ve 11 farklı amaçlarda kullanılan yüzme havuzlarıyla rüyalarınızdaki muhazakar tati anlayışınızı değiştirecektir.Tesisimiz Antalya hava alanına 15 km, Antalya şehir merkezine 25 km uzaklıktadır. başlıca öne çıkan özellikleri , bay bayan çocuk aktivite alanlarının özel kulanıma sunulması, bay, bayan ve çocuk havuzlarının ayrı ayrı olması ,2.5 km uzunluğundaki özel plajımızda bay, bayan ve ailelere ait ayrı özel plajlarımız bulunmaktadır . Otelimiz alkolsüz aile oteli olup ultra dahil konseptte hizmet vermektedir.

* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

Ak Palace Belek, Antalya'nın Belek beldesinde bulunmaktadır. 65.000 m2 alana sahip olan tesisimiz 400 oda kapasitesi ve 11 farklı amaçlarda kullanılan yüzme havuzlarıyla rüyalarınızdaki muhazakar tatil anlayışınızı değiştirecektir.Tesisimiz Antalya hava alanına 15 km, Antalya şehir merkezine 25 km uzaklıktadır. başlıca öne çıkan özellikleri , bay bayan çocuk aktivite alanlarının özel kulanıma sunulması, bay, bayan ve çocuk havuzlarının ayrı ayrı olması, 2.5 km uzunluğundaki özel plajımızda bay, bayan ve ailelere ait ayrı özel plajlarımız bulunmaktadır . Otelimiz alkolsüz aile oteli olup ultra dahil konseptte hizmet vermektedir.

BAYANLARA AİT ÖZEL ALANLAR

Bayan misafirler için özel dizayn edilmiştir bayalar konsepti 5500 m2 alan üzerine kuruludur ve  günün her saati %100 güneş almaktadır. Bayanlar konseptinde bayanlar için özel olarak 400m3 yüzme havuzu 2 adet su kaydırağı ve kaydırak havuzu, çocuk havuzu, çocuk bakım odaları, mescit, cafe, havuz restourant, içecek büfeleri, sezlong, minder, şemsiye , armut minderler  bayanlar konsepti ayrıcaklıklarıdır. Bayan animasyon ekibi ile gün boyu  aktiviteler,  oyunlarla  akşamları kadınlar matinesi ve bayanlar için özel showlar ve gösterilerle tatilinizi renklendirerek hoş vakit geçirenizi saglyacaktır.

BAYLARA  AİT ÖZEL ALANLAR 

Baylar konseptinde 800 m2 havuz 2 adet su kaydırağı ve havuzu baylar için özel havuz cafe, mescit, çocuk havuzu, içecek büfeleri minder, şemsiye,gün boyu animasyın aktiviteleri havuz oyunları akşam show gösterileri ile tatilinizi renklendirecek ve hoş vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

ÇOCUKLARA ÖZEL ALANLAR

Çocuklar için özel 1500 m2 alan içerisinde çocuk oyun parkı, klimalı aktivite salonu su kaydıraklı özel havuz (hijyen açısından yetişkinerin girmesi yasak) 
özel çocuklarla görevli animasyon ekibi, çocuklarla günboyu aktivite programı uygulamaktadır. Animasyon ekibi tarafından çocuklarınızla animasyon ekibinin hazırladığı showları akşam begeninize sunmak gibi bir çok aktiviteyle çocuklarınızı eğlendirerek sizler içinde kendinize ayıracak zaman bulabileceksiniz.

PLAJ 

Otelimizin denize uzaklığı 2.5 km dir. Denize ulaşım, tesimizin içinden gecen aksu nehrinden 100 kişilik büyük teknelerle sağlanmaktadır. yaklasık 6 dk lık bir tekne yolculugundan sonra plajlarımıza ulamış bulunmaktayız. Baylar içinayrı bayanlar için ayrı ve aileler için ayrı ayrı 3 km uzunlugunda özel plajımız bulunmaktadır. Her plajımızda ultra herşey dahil konsepti devam etmekte olup yiyecek ve içecek büfelerinden saglanmaktadır . Plajlarımızda   aktiviteler eş zamanlı olarak başlamaktadır plaj voleybolu, plaj futbolu oyunları, deniz aerobik aktiviteleri ile plaj da keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aile plajımızda çocuklarınızla vakit gecireceğiniz denizin içinde deniz oyun parkı bulunmakta olup oda ücretsizdir.

ULTRA HERŞEY DAHL KONSEPTİ

Ak Place Belek'de helal konsept ürünleri kulanılmaktadır. Tesisimizde sabah, öglen ve akşam yemeği açık büfe olarak sunulmaktadır  Öğünler arasıda aparatif ve fasd food tarzı yiyecekleri havuz cafelerde, plajda  kısacası tesisin bir çok noktasında rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tesismizde kesinlikle alkol ve türevleri blunmamaktadır ve kulanılması ve kullanılmış şelkilde tesisie gelinmesi kesinlikle yasaktır.

ODA BİLGİLERİ

Ak  Palace Belek'te dört farklı konseptte oda bulunmaktadır odaları sonderece modern çizgilerle dizan edilmiş olup, bütün odalarda kıble yön işareti, secade, tespih, ve Kuran'ı Kerim bulunmaktadır.

STANDART ODA

170 tane bulunan standart oda tipi, 32 m2 net alana sahip bir adet iki kişilik yatakve tek kişilik ek yatak veya  bir çok standart odamızda ranza ile desteklenmiş olup tesisimizde bulunmaktadır. Odalarımızda saç kurutma makinası, split klima,  mini buzdolabı (dolu), büyük ekran lcd tv sunduğumuz standart hizmetlerdir

AİLE ODASI 

Tesisimizde 180 tane bulunan aile odalarımız net 36 m2 dir. İki adet odadan oluşan odalarımızda  ebeveyn oası çocuk odası olmak üzere dizayn edilmiş olup, ebeveyn odasında iki kişilk yatak ve mini buzdoabı (dolu), çocuk odasında bir tane tek kişilk yatak ve ranza bulunmakta, odada ayrıca büyük ekran led tv ve mini buzdolabı (dolu ) bulunmaktadır.Odalarımızda saç kurutma makinası, split klima,  mini buzdolabı (dolu), büyük ekran lcd tv ve wc/banyo bir tanedir.

SUİT AİLE ODASI

Tesisimizde 20  tane bulunan aile odalarımız net 60 m2 dir. İki adet oda ve salondan  oluşan odalarımızda  ebeveyn oası çocuk odası olmak üzere dizayn edilmiş olup, ebeveyn odasında iki kişilk yatak ve mini buzdoabı (dolu), çocuk odasında bir tane tek kişilk yatak ve ranza bulunmakta, saloda  büyük ekran led tv ve mini buzdolabı (dolu ) bulunmaktadır.Odalarımızda saç kurutma makinası, split klima, çamasır makinesi, mini buzdolabı (dolu), büyük ekran lcd tv ve wc/banyo iki  tanedir. 

ÖZEL HAVUZLU VE HAVUZSUZ VİLLALAR

Tesisimizde 13 tane bulunan özel villalarımız triplex tasarım olup iki adet ebeveyn odası ve 2 adet çocuk odasından oluşmaktadır 3 adet farklı wc/duş bulunmaktadır. Salonda ise bir oturma gurbu ve aparatif yityecekler için tasarkanmış masa, villa etrafında bahce ve özel havuz bulunmaktadır villa içerisindeki herşey ücretsiz kulanımınıza sunulmaktadır.Saç kurutma makinası, split klima, çamasır makinesi, mini buzdolabı (dolu), büyük ekran lcd tv ve wc/banyo üç tanedir. 

AKTİVİTELER

Ak Palace Belek'de animasyon aktivitelerimiz bay ve bayan plajında ve  havuzunda gün boyu su oyunları ,kara aktiviteleri, deniz aktiviteleri, turnuvalar, gece showları müzik dinletileri, nargile, türkü cafe, 20 dönüm gece aktivite alanı ile sizleleyiz.

ÜCRETLİ AKTİVİTELER 

Tesisimizde otel rehbeeleri eşliğinde fiyatlandırılmış günübilik turlarımıza katılabilirsiniz. Bu turlarımızdan bazıları dalış okulu, tekne turu, türkiyenin eb büyük su oyun parkı, rafting, halı saha, antalyada türkiyenin en büyük akvaryum gezisi, quat safari, jeep safari,green calyon gibi günü birlik gezileri satın alarak katıabilirsiniz. 

36.87468,30.97991ha12617Hotel/ha.12617-Ak-Palace-Belek
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı