RegisterRemind My Password
Sign in
Searching
Sort by :
Show Hotels Nearby
Konumunuz okunuyor...
Rooms / Adult / Child
Corporate

Alkolsüz Oteller

°C

Dinimizce kullanımı haram olan alkol artık tatillerden de çekilmeye başladı. Türkiye’nin hemen her yerinde artık rastlayabileceğimiz deluxe otellerden tutunda butik otel çeşitlerine varıncaya kadar yıldızlı otellerde bir seçenek daha sunuluyor, alkolsüz oteller. Toplumun muhafazakar kesimini ilgilendiren bu konu aslında geç kalınmış bir uygulamadır. Şehir otellerinden, alkolsüz termal otellerine kayak otellerine kadar yayılmış olan buİslami tatilanlayışı dini değerlerine sahip çıkan ailelerin yüzünü güldürmektedir.

 

Dinimizce yasaklanmış olan bu içecek türünün tüketildiği ortamlarda samimiyet, huzur mutluluk ve güven bulanamaz. Bu konseptteki oteller aile otelleri olup gönül rahatlığıyla eşiniz ve çocuklarınızla konaklayabilir ve helal tatilin tadını çıkara bilirsiniz. Tesis içerisinde ve yakınlarında bu içeceği kullanmak , kullandırmak, bulundurmak ,teşvik etmek  veya kullanılmış bir şekilde otele girmek kesinlikle yasak olup fark edildiği anda o misafirlerinin hemen çıkış işlemlerini başlatılır.

 

Halk arasında tesettürlü oteller olarak adlandırılan bu tesisler içerisinde bay,  bayan ayrı ibadethaneler ayrı yüzme havuzları, ayrı plajlar, ayrı spa merkezleri, helal sertifikalı ürünler, büyük ve geniş odalar, güler yüzlü hizmet , muhafazakar otel anlayışını ve hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Erkek ve kadın olarak mahremiyetin önemi bilinen konsepte ayrı mekanlar da sizleri eğlendirmenin her iki taraf içinde daha rahat ve samimi bir ortam yaratıp stressiz bir ortam yaratmışlardır. Çocuklarınız tabi bu planın en büyük etkenleri, merak etmeyin onlar için onlarca seçenek bulunmakta bazılarını sıralayacak olursak çocuk havuzları,  mini clup, su kaydırakları, oyun parkları oyun salonları, animasyon personelinin gün içerisindeki çocuk programları çocuğunu mutlu etmeye ve gün boyu meşgul olmasına yetecektir. Mütevazi bir tatil için alkolsüz otel varsa aklınızda mutlaka islamiotelsatısofisi.com adresimizde kalın

 

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı