RegisterRemind My Password
Sign in
Searching
Sort by :
Show Hotels Nearby
Konumunuz okunuyor...
Rooms / Adult / Child
Corporate

Alkolsüz Termal Oteller

°C

Termal otellerin sayıları günümüzde çok fazladır.  Verdikleri hizmet ve bulundukları coğrafi konuma ve toprağın yapısına bağlı olarak termal suyunda özellikleri farklılıklar göstermektedir.

 

Muhafazakar ailelerin tercihi olan alkolsüz termal oteller hizmetlerindeki kalite ve misafirlerine gösterdikleri büyük ilgiden oldukça memnundur. Otellerin bünyesinde bulunan termal havuzlar, bay bayan ayrı hizmet vermektedir, tesislerde alkol kesinlikle bulunmamakta ve kullanımı kesinlikle yasaktır. Bay ve bayan bölümlerinde ayrı ayrı spa merkezleri, masaj odaları, buhar odaları, sauna, tuz odaları, standart özellikleridir. Bay bayan ayrı mescitler, odalarda Kuran’ı Kerim namazlığa bulunmaktadır. Otellerin konseptleri yarım pansiyon veya oda kahvaltı şeklinde çalışmaktadır. Muhafazakar oteller sınıfının en üst sekmesinde yer alan bu tesisler daha çok kış aylarında rağbet görmektedir. Otellerde dinimizce yasaklanmış hiçbir yeme, içme gıdası bulunmamakta ve bulundurmak veya kullanılması kesinlikle yasaktır.


Muhafazakar tatil tadında mutlu huzurlu birİslami otelde tatilini değerlendirmek isteyen herkesin Anadolu’nun hemen her yerinde olan helal termal oteller sizlere hizmet vermektedir. Sayıları ve çeşitleri onlarca olan konsept otellerinden rezervasyonunuzu islamiotelsatisofisi.com adresimizden güvenle yapabilir veya çağrı merkezi çalışanlarımızdan tesis hakkında en ince detaya kadar bilgi alabilirsiniz.

 

 

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı