RegisterRemind My Password
Sign in

BAŞARANLAR TERMAL

Afyon - Eskişehir yolu 20. kilometre Başaranlar Caddesi / Gazlıgöl Bölgesi /, Yaylabağı, 03070
BAŞARANLAR TERMAL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklama: Tesiste alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Tesiste fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet fizyoterapist eşliğinde ve  ücretsiz fiziksel değerlendirme yapılarak gerçekleştirilmektedir.
Rehabilitasyon programı kapsamında;
Manuel Terapi
Kinesio Taping ve Rijit Bandlama
Kişiye Özel Su İçi Egzersizler
Germe ve Kuvvetlendirme Egzersizleri
Thereband Egzersizleri
Konnektif Doku ve Friksiyon Masajı
Kulunç Skar Doku Fibrozit Alanlara Yönelik Uygulamalar
Yüzeysel ve Derin Isıtıcılar
Elektro Terapi Uygulamaları
Çamur Banyosu(Peloid Uygulaması)
Masaj Uygulamaları kişiye özel olup doktor tanısı ve fiziksel değerlendirme, neticesinde sizin ve sağlıgınız için en iyi olacak şekilde yapılmaktadır.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konseptanlayışı uygulanmaktahelal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmamaktadır. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsept anlayışına uygun olarak olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.

ODA ÖZELLİKLERİ

1+1 DAİRELER

Daire 60 45 m2’ dir ve 3 kişilik bir ailenin ihtiyacını giderecek ölçüde mutfak malzemeleri, buzdolabı ve set üstü ocak bulunmaktadır. Dairenin salonunda yemek masası, merkezi uydu yayınlı televizyon, wireless kablosuz sınırsız internet, kablolu telefon ve okuyabileceğiniz kitaplar bulunmaktadır. Her dairede, sınırsız ve kullanımınıza açık 3 tonluk termal havuz bulunmaktadır. İki kişilik, itina ile temizlenmiş ebeveyn yatak odası bulunmaktadır.Her dairede, enfes manzarası ile balkon bulunmaktadır.

2+1 DAİRELER

Daire 110 m2’ dir ve mutfağında 5 kişilik bir ailenin ihtiyacını giderecek kadar mutfak malzemeleri, buzdolabı ve set üstü ocak bulunmaktadır.Yemek masası, merkezi uydu yayınlı televizyon, wireless kablosuz sınırsız internet, telefon ve okuyabileceğiniz kitaplar bulunmaktadır. Her dairede, sınırsız ve kullanımınıza açık 4,5 tonluk termal havuz, göbek taşı ve hamam bulunmaktadır. İtina ile temizlenmiş ayrı ayrı iki kişilik ebeveyn yatak odası ve iki kişilik çocuk yatak odası bulunmaktadır. Her dairede, barbekü keyfi eşliğinde enfes manzarası ile balkon bulunmaktadır. 

35.38,34.09ha11218Hotel/ha.11218-Basaranlar-Termal1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı