RegisterRemind My Password
Sign in

ÇAM ÇAM TATİLKÖYÜ

Ege, Unnamed Road, 09400 Kuşadası/Aydın, Türkiye
ÇAM ÇAM TATİLKÖYÜ
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

Çam ormanının içinde doğayla kucak kucağa bir konumda olup  İslami otelleriçinde ender rastlanan bir konumda olan tesismiz İslami kurallara göre hizmet vermektedir. Alkolsüz otel olup hizmet veren tesis bay-bayan ayrı yüzme havuzları bulunmaktadır.

BAYANLAR KOMPLEKSİ

Bayanlara özel yüzme havuzu imkanı sunan Çam Çam Otel bayanların özel olarak güneşlenebileceği alan ile birlikte sizlere huzuru ve rahatlığı sunmaktadır. Çocuk oyun havuzları, çocuklarınızın oynayabileceği oyun bahçeleri bulunmaktadır.

BAYLAR KOMPLEKSİ

Büyük ve ferah havuzda çam ormanı içinde yüzmek ayrıcalığı olan, güneşlenme alanları, tavla, okey vs. oyunların bulunduğu salonları ile tatilinizi renklendirmektedir. Basketbol voleybol sahalarıyla sizlerin ve çocuklarınızın oyun oynayabileceği alanlar yaratılmaya çalışılmıştır.

ÇAM ÇAM iSLAMi TATiL KöYüNüN YARIM PANSİYON HiZMETLERi

Tesis yarım pansiyon hizmet sunmakta ve akşamları açık büfe yemek menüsü iştahınızı kabartacak görüntü ve lezzette yemek hizmetimiz bulunmaktadır. Ege yöresel yemek servisinin hakim olduğu yemek servisleri damak tadınıza uygun niteliktedir.

AKTİVİTELER

Otelde bay bayan yüzme havuzları ve çocuk havuzları bulunmaktadır. Farklı spor seçenekleri sunulan tesiste futbol, voleybol, basketbol gibi oyunlar ile gününüzü renklendirebilirsiniz.

37.86486,27.29279ha10954Hotel/ha.10954-Cam-Cam-Tatilkoyu
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı