RegisterRemind My Password
Sign in

CEYLAN TERMAL

Gülensu, Esen Sk. No:69, 34848 Maltepe/İstanbul, Türkiye
CEYLAN TERMAL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Ekolojik tasarım anlayışı çerçevesinde planlanmış Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü’ nün şifalı suları siz değerli misafirlerimizin sağlık bulması için hizmet vermektedir. Bunun yanısıra size ayrılan bahçelerde yetiştirilen organik ürünlerden de yararlanabilirsiniz. Yamaç üzerine inşa edilmiş Sağlıklı Yaşam Evleri, güneşten en fazla fayda anlayışına uygun olarak tasarlanmıştır.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi kesinlikle yapılmamaktadır. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlar için ayrı ve  özel alanlar oluşturulmuştur.

KONAKLAMA ÖZELLİKLERİ

TAŞ TERMAL VİLLALAR

Evler dubleks taş termal villa ve 1+1 stüdyo dairelerden oluşmaktadır. Stüdyo dairelerimiz max. 4 kişiliktir. Villarımız ise 6 kişiliktir. Evlerde şifalı termal suların doldurduğu, size özel havuzlu Türk hamamının yanı sıra, salon, mutfak, tuvalet ve geniş bir teras mevcuttur. Bu teras, sitenin yeşillikler içindeki bahçenize açılmaktadır. Evlerde televizyon ve uydu yayını; mutfağında davlumbaz, fırın, ocak, buzdolabı, su ısıtıcısı ve her türlü mutfak gereci mevcuttur. Evlerde Türk Hamamının dışında duşlu banyo bulunmaktadır. Banyolarda saç kurutma makinesi mevcuttur. Evler yerden ısıtma sistemiyle ısıtılmaktadır. Tesiste sınırsız ücretsiz Wi-Fi imkanı vardır. Sadece size özel olan termal evlerde, evinizin rahatlığında ailenizle birlikte hem dinlenip hem de şifa bulabilirsiniz. Evlerde  kendi mutfağınızın rahatlığında yemek yapabilme ve kendi evinizin rahatlığında tatil imkanı sizleri bekliyor.

40.93715,29.16595ha11222Hotel/ha.11222-Ceylan-Termal
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı