RegisterRemind My Password
Sign in

GARDEN KALE TERMAL OTEL

Selçuklu, Afyon Uşak Yolu, 03218 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye
GARDEN KALE TERMAL OTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Garden Kale Termal Otel , şehir merkezine beş km mesafede bulunmaktadır. Türkiye’nin en önemli Termal sağlık merkezlerinden biri olarak termalin başkenti Afyonkarahisar’da bulunan otel; rahatlatıcı ve egzotik terapi seçenekleri , masajları , hamamda kese ve köpük keyfi , buhar banyosu ve sauna seçeneği , özel aile banyoları ayrıcalıklarından yararlanarak hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirebilmeniz için sizleri bekliyor.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmaz. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisde islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş spa merkezi, termal kullanım alanları; bay ve bayanlara özel ayrı olarak oluşturulmuş alanlar bulunmaktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ

12 süit, 2 Engelli olmak üzere  toplam 160 oda ile hizmet veren Garden kale Termal otel’de evinizin rahatlığını aramamanız için tüm detaylar düşünülmüştür.
Her oda da ücretsiz kablosuz internet, banyoda telefon, direkt telefon hattı, radyo, fön makinesi, kasa, merkezi klima, uydu tv, mini bar ve çalışma masası bulunmaktadır.
Ayrıca sigara içilen ve içilmeyen odalarda isteğe bağlı olarak bebek yatağı, banyolarda küvet veya duşakabin ve 24 saat oda servisi mevcuttur.

STANDART ODALAR

Odalarımız en fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk kapasitelidir. Standart odalarda LCD TV, bağımsız dijital uydulu dünya kanalları, direk telefon hattı, ücretsiz yüksek hızda kablosuz ethernet internet bağlantısı, ikram çay-kahve ve kettle set up, 24 saat oda servisi, minibar, çalışma masası ve sandalye, sehpa, kanepe, modern banyo ve duşakabin, ısı ayarlı saç kurutma makinesi, Işıklı büyüteçli ayna, bornoz ve terlik, buklet malzeme çeşitleri, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, duman dedektörü, yangın söndürme sistemi, duvardan duvara halı bulunmaktadır.

AİLE ODALARI

Odalarımız en fazla 4 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkin + 2 çocuk kapasitelidir. Standart odalarda LCD TV, bağımsız dijital uydulu dünya kanalları, Direk telefon hattı, Ücretsiz yüksek hızda kablosuz ethernet internet bağlantısı, ikram çay-kahve ve kettle set up, 24 saat oda servisi, minibar, çalışma masası ve sandalye, sehpa, kanepe, modern banyo ve duşakabin, Isı ayarlı saç kurutma makinesi, Işıklı büyüteçli ayna, Bornoz ve terlik, Buklet malzeme çeşitleri, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, duman dedektörü, yangın söndürme sistemi, duvardan duvara halı bulunmaktadır.

ENGELLİ ODALAR

Standart odalarda LCD TV, bağımsız dijital uydulu dünya kanalları, direk telefon hattı, ücretsiz yüksek hızda kablosuz ethernet internet bağlantısı, ikram çay-kahve ve kettle set up, 24 saat oda servisi, minibar, çalışma masası ve sandalye, sehpa, kanepe, modern banyo ve duşakabin, Isı ayarlı saç kurutma makinesi, Işıklı büyüteçli ayna, bornoz ve terlik, buklet malzeme çeşitleri, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, duman dedektörü, yangın söndürme sistemi, duvardan duvara halı bulunmaktadır.

38.7834,30.47433ha11221Hotel/ha.11221-Garden-Kale-Termal-1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı