RegisterRemind My Password
Sign in

GRAND AKÇA OTEL

Fatih Sultan Mehmet Sokak, Gazipaşa/ Alanya
GRAND AKÇA OTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
GENEL BİLGİLER Gazipaşa da bulunan İslami otel Grand Akça Gazipaşa hava limanına 15 dk mesafededir. Son derece güzel ve temiz olan otelin plajı caretta kaplumbağalarının doğal yumurtlama alanıdır. Tesisin en önemli ve dikkat çekici özelliği ince kumlu plajıdır. Tesis alkolsüz otel konseptindedir. BAYANLARA ÖZEL ALANLAR Tesis İslamiyet’in gerektirdiği bütün mahremiyeti korumaktadır. Bayanlar bölümünde özel havuz ile güneşlenme alanları, yiyecek ve içecek üniteleri yiyecek standı bulunmaktadır. Bayanlar kompleksinde sadece bayan personeller çalışmakta olup sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve eğlendirebilmek amaçlı bayan animatörlerimizde sizlerin hizmetinizde olacaktır. Tesiste bayanlara özel hamam bulunmakta sauna buhar odası, masaj , kuaför, manikür pedikür, cilt bakımı, gibi hizmetleri de sunmaktadır. Bayanlar bölümünde su kaydırakları ve aktiviteleri mevcuttur. BAYLARA ÖZEL ALANLAR Su kaydırağı gün boyu havuz oyunları, çocuk havuzu ve gün boyunca güneşlenme alanları baylara özel alanda mevcuttur. Otelin bay hamamında Türk hamamı, masaj, kese, köpük, su buhar odası, sauna, ve berber bulunmaktadır. Tesiste bay mescit ve abdesthane bulunmaktadır. GRAND AKÇA HERŞEY DAHİL KONSEPTİ Üç öğün açık büfe, geç kahvaltı, gözleme, 5 çayı, kek ve kurabiye servisi, içecek stantları bay ve bayan kompleksleri tesisimizin hemen hemen her yerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz mesafede bulunmaktadır. Anadolu ve Osmanlı mutfağının ve lezzetlerinin hakim olduğu sofrasında Türk tatlıları ile ağzınızı tatlandıracak, mevsim meyveleriyle sofranızı süsleyecektir. AKTİVİTELER İslami otel konseptinde bay bayan kompleksinin animasyon ekibinin farklı olduğundan 2 bölüm için farklı aktiviteler ve oyunlarla misafirlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunmak hedeflerimiz arasındadır. Tesisimizde günübirlik turlara katılabilir çevrenin doğal güzelliklerini keşfedebilir, tatilinizi renklendirebilirisniz. Animasyon ekibimizin voleybol ve futbol turnuvaları sizi çocukluğunuza götürecektir. ODA BİLGİLERİ Tesisin 3 tip odası bulunmaktadır. Deniz manzaralı oda , doğa manzaralı oda ve ekonomik oda bu oda tipleri fiyat farklılığı gösterse bile standart hizmetleri sabittir. Odalar günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte olup şık ve modern çizgilerde tasarlanmıştır. Odaların çoğunda ranza olup geniş ailelere rahatlıkla hizmet verecek niteliktedir. Odaların zemini fayans olup mini buzdolabı, şifreli kasa , telefon, ek yatak koymadan rahatlıkla odalarda 6 kişi ağırlanabilmektedir. Aradığınız İdeal Muhafazakar Tatili Bulabileceğiniz En İyi İslami Oteller Portalı islamiotelsatisofisi.com farkıyla ...

* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

Gazipaşa da bulunan İslami otelGrand Akça Gazipaşa hava limanına 15 dk mesafededir. Son derece güzel ve temiz olan otelin plajı caretta kaplumbağalarının doğal yumurtlama alanıdır. Tesisin en önemli ve dikkat çekici özelliği ince kumlu plajıdır. Tesis alkolsüz otel konseptindedir.

BAYANLARA ÖZEL ALANLAR

Tesis İslamiyet’in gerektirdiği bütün mahremiyeti korumaktadır. Bayanlar bölümünde özel havuz ile güneşlenme alanları, yiyecek ve içecek üniteleri yiyecek standı bulunmaktadır. Bayanlar kompleksinde sadece bayan personeller çalışmakta olup sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve eğlendirebilmek amaçlı bayan animatörlerimizde sizlerin hizmetinizde olacaktır. Tesiste bayanlara özel hamam bulunmakta sauna buhar odası, masaj , kuaför, manikür pedikür, cilt bakımı, gibi hizmetleri de sunmaktadır. Bayanlar bölümünde su kaydırakları ve aktiviteleri mevcuttur.

BAYLARA ÖZEL ALANLAR

Su kaydırağı gün boyu havuz oyunları, çocuk havuzu ve gün boyunca güneşlenme alanları baylara özel alanda mevcuttur. Otelin bay hamamında Türk hamamı, masaj, kese, köpük, su buhar odası, sauna, ve berber bulunmaktadır. Tesiste bay mescit ve abdesthane bulunmaktadır.

GRAND AKÇA HERŞEY DAHİL KONSEPTİ

Üç öğün açık büfe, geç kahvaltı, gözleme, 5 çayı, kek ve kurabiye servisi, içecek stantları bay ve bayan kompleksleri tesisimizin hemen hemen her yerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz mesafede bulunmaktadır. Anadolu ve Osmanlı mutfağının ve lezzetlerinin hakim olduğu sofrasında Türk tatlıları ile ağzınızı tatlandıracak, mevsim meyveleriyle sofranızı süsleyecektir.

AKTİVİTELER

İslami otel konseptinde bay bayan kompleksinin animasyon ekibinin farklı olduğundan 2 bölüm için farklı aktiviteler ve oyunlarla misafirlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunmak hedeflerimiz arasındadır. Tesisimizde günübirlik turlara katılabilir çevrenin doğal güzelliklerini keşfedebilir, tatilinizi renklendirebilirisniz. Animasyon ekibimizin voleybol ve futbol turnuvaları sizi çocukluğunuza götürecektir.

ODA BİLGİLERİ

Tesisin 3 tip odası bulunmaktadır. Deniz manzaralı oda , doğa manzaralı oda ve ekonomik oda bu oda tipleri fiyat farklılığı gösterse bile standart hizmetleri sabittir. Odalar günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte olup şık ve modern çizgilerde tasarlanmıştır. Odaların çoğunda ranza olup geniş ailelere rahatlıkla hizmet verecek niteliktedir. Odaların zemini fayans olup mini buzdolabı, şifreli kasa , telefon, ek yatak koymadan rahatlıkla odalarda 6 kişi ağırlanabilmektedir.

Aradığınız İdeal Muhafazakar Tatili Bulabileceğiniz En İyi İslami Oteller Portalı islamiotelsatisofisi.com farkıyla ...

- Belgelenen mucbir sebepler (ölüm,kaza v.b) iptal ve iade talepleri için kesintisiz iade yapılır.

- Konaklamaya 30 gün kala mazeretsiz yapılan iade ve iptallerde %10 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 30-15 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %40 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 14-7 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %70 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 7-0 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

36.27,32.28ha10903Hotel/ha.10903-Grand-Akca-Otel1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı