RegisterRemind My Password
Sign in

GRAND ÖZGÜL TERMAL OTEL

Afyon Uşak Yolu, Çakırköy/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye
GRAND ÖZGÜL TERMAL OTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Afyonkarahisar’ da bulunan Yaylabağı ve Gazlıgöl kaplıcaları tespit edilmiş ve onaylanmış termal suyu ile Dünyadaki sayılı termal sular içerisinde ilk sıralarda yerini almaktadır.
Otelde bay ve bayanlara özel ayrı bölümleri olan 1 adet kapalı termal havuz bulunur. Termal kaynak suyu her odada mevcuttur. Tesisteki tüm yiyecekler helaldir.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmaz. Tesiste, ya sadece bayanlara ya da ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar), spa merkezi bulunmaktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ

Odalarda; LCD Televizyon, Metro Ethernet İnternet, Telefon, Buzdolabı, Elektrikli Ocak, Kettle, Çamaşır Makinesi, Oturma grubu, Boy aynası, Hamam kurnası ve Yemek Masası bulunmakta olup, Mutfak, Salon ve Yatak Odası ile rahatınız düşünülerek hazırlanmıştır. Tüm odalarda termal su mevcut olup, zemin ısıtmada termal kullanılmaktadır.

STÜDYO ODA

1 adet yatak odası ve oturma odasından oluşur. Oda Kapasitesi: En fazla 4 yetişkin veya 3 yetişkin + 1 çocuk. Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak bulunmakla beraber oturma odasında 2 adet çekyat yer alır. Stüdyo odada ayrıca 1 adet küvetli ebeveyn banyosu, balkon ve tam donanımlı küçük bir mutfak bulunmaktadır. Odaya isteğe göre ekstra yatak eklenebilir. Odanın büyüklüğü 78 m² ’ dir.
Pansiyon tipi yarım pansiyondur.

STÜDYO ZEMİN KAT ODA

1 adet yatak odası ve oturma odasından oluşur. Oda Kapasitesi: En fazla 4 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkin + 1 çocuk. Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak bulunmakla beraber oturma odasında 2 adet çekyat yer alır. Stüdyo odada ayrıca 1 adet ebeveyn banyosu, balkon ve tam donanımlı küçük bir mutfak ta bulunmaktadır. Odada termal sulu mini havuz (108 cm) mevcuttur. Odanın büyüklüğü 78 m² ’ dir.

Pansiyon tipi yarım pansiyondur.

38.78704,30.43488ha11216Hotel/ha.11216-Grand-Ozgul-Termal-O
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı