RegisterRemind My Password
Sign in

NG GÜRAL AFYON TERMAL

Selçuklu, Afyon Uşak Yolu, 03218 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye
NG GÜRAL AFYON TERMAL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

428 oda,  9.500 m2 SPA merkezi bir tanesi 1271 kişi kapasiteli toplam 12 toplantı salonu ve 2200 metrekareye yayılan eğlence ve sosyal alanlarıyla tüm destinasyonların ortak kesişim noktası olan Afyon' nunen büyük tesisi olma özelliğine sahiptir.

İSLAMİ KONSEPT

Otel bayanlara özel, üzeri açılabilen yüzme havuzu; bay, bayan ve karma yüzme havuzları; özel derecelendirilmiş bay-bayan ayrı veya karma olarak ayrılmış termal havuzlar; Fin saunası, bio sauna, aromaterapi odası, bay ve bayan ayrı Türk hamamları, tepideryum, şok duşları, macera duşları, kar çeşmesi, tekli masaj odaları, çiftli masaj odaları, Shiatsu-Thai masaj süiti, cilt bakım odaları, vücut bakım odaları, Ayurveda masaj odaları ile hizmet vermektedir.

ODA ÖZELLİKLERİ

Otelde toplam 428 oda bulunmaktadır.

STANDART ODALAR

Odalarımız en fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk kapasitelidir. Klasik tarzda döşenen standart odaların tümünde koltuk ve sehpa, plazma TV, uydu yayını, telefon, fön makinesi, ücretsiz emanet kasası, minibar bulunmaktadır.  Ücretsiz ve kablosuz internet bağlantısı tüm otel odalarında bulunmaktadır.

DELUXE ODALAR

Odalarımız en fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk kapasitelidir. Odaların tümünde koltuk ve sehpa, plazma TV, uydu yayını, telefon, fön makinesi, ücretsiz emanet kasası, minibar bulunmaktadır. Tüm otel odalarında ücretsiz ve kablosuz internet bağlantısı, kettle ve çay kahve set up'ı, dus + küvet ve termal su vardır. Ayrıca odada sadece deluxe odalara özgü olan termal su mevcuttur.

CORNER DELUXE ODALAR

Odalarımız en fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk kapasitelidir. Klasik tarzda döşenen standart odaların tümünde koltuk ve sehpa, plazma TV, uydu yayını, telefon, fön makinesi, ücretsiz emanet kasası, minibar bulunmaktadır. Tüm otel odalarında ücretsiz ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Standart odalara ilaveten mefruşat farklıdır. Oturma grubu, ücretsiz çay kahve set up'ı bulunmaktadır.

SUIT ODALAR

Klasik tarzda döşenen standart odaların tümünde koltuk ve sehpa, plazma TV, uydu yayını, telefon, fön makinesi, ücretsiz emanet kasası, minibar bulunmaktadır. Odalarımız max 2 kişi kapasitelidir. Tüm otel odalarında ücretsiz ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.Standart odalara göre mefruşat ve metrekareleri farklıdır. Suit odalar yatak odası ve oturma odası içeren iki odanın birleşimidir, oturma odasında banyo düzeneği olmayıp wc ve lavabo vardır. Yatak odasında duş ve küvet vardır. Ayrıca odalarda termal su bulunmaktadır.

DUBLEX AİLE ODASI

Odalarımız en az 3 yetişkin, En fazla 4 yetişkin veya 3 yetişkin + 1 çocuk kapasitelidir. Klasik tarzda döşenen standart odaların tümünde koltuk ve sehpa, plazma TV, uydu yayını, telefon, fön makinesi, ücretsiz emanet kasası, minibar bulunmaktadır. Tüm otel odalarında ücretsiz ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.Dublex aile odası yatak odası içerisinde ayrı bir oturma bölümü olan üst kat dus + frech yatak, alt kat dus + twin yatak'lı suit odadır.

DUBLEX SUIT

Odalarımız max 3 kişi kapasitelidir. Salon (oturma odası) ve yatak odasından oluşan iki odalı suitlerdir. Alt katta  oturma odasında ve yatak odasında ayrı WC, ayrı duş, televizyon, minibar ve çift TV bulunmaktadır.

DUBLEXS QUIN SUIT

Odalarımız en az 3 yetişkin, En fazla 4 yetişkin veya 3 yetişkin + 1 çocuk kapasitelidir. Alt katta salon, yatak odası ve üst katta yatak odasından oluşan üç odalı suitlerdir. Hem salonlarında, hem de yatak odalarında ayrı WC, alt kat yatak
odası jakuzi ve  dus, salonda wc, üst kat küvet + wc) televizyon (2 adet) ve minibarları (1 adet) bulunmaktadır. Yatakları, standart yatak ölçülerinden daha büyüktür. Tüm çay kahve seti hazır olarak bulunmaktadır.

ENGELLİ ODALAR

Dizaynları standart odalarla aynı olan bu odalarda engelli misafirlerin rahat
edebilmeleri için kapılar geniş tutulmuş ve banyolar özel olarak tasarlanmıştır.

38.7839,30.47772ha11220Hotel/ha.11220-Gural-Afyon-Termal
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı