RegisterRemind My Password
Sign in

GÜRSES TERMAL & SPA

Unnamed Road, 03500 Reşadiye/Sandıklı/Afyonkarahisar, Türkiye
GÜRSES TERMAL & SPA
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Sandıklı’nın İlk Termal OteliGürses Termal Otel'de konaklamaya ne dersiniz? İç Ege’nin güneyinde il merkezine 61 Km Sandıklı ilçe merkezine 9 Km uzaklıkta olan otelinde ana hedef; misafirlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmaz. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara  ayrı özel alanlar oluşturulmuştur.

STANDART ODA

Odalarda bulunan termal su ve uydu bağlantılı televizyon kanallarıyla, duvardan duvara halı döşemeleriyle ile evinizdeki tüm konfor tatilinize taşınıyor. Standart odalarımız 3 kişi kapasitelidir. Otel ile bağlantılı kür merkezine istediğiniz zaman dışarı bile çıkmadan ulaşabilirsiniz. Otelin kür merkezinde sıcak soğuk içeceklerin sunulduğu kafeterya susuzluğunuzu gidermek için servis vermektedir. Kür Merkezinde doğal çamur banyoları, tabii saunalar ve Türk hamamı, masör ve masöz, hizmet vermektedir.

AİLE ODASI

Odalar sizlerin termal tatilini en sağlıklı biçimde geçirmeniz için tasarlanmıştır. Aile Odalarımız 5 kişi kapasitelidir. Sizlerin tavsiyelerine göre tasarlanmış Gürses Termal Otel, 7 suit ve 127 standart odasıyla sizi beklentilerinizin ötesinde bir tatile davet ediyor. Her türlü konfora sahip süitler ve standart odalar, ev sıcaklığında bir atmosfer sunuyor. Odalarınızda bulunan Termal su ve uydu bağlantılı televizyon kanallarıyla, duvardan duvara halı döşemeleriyle evinizdeki tüm konfor tatilinize taşınıyor.
Otel ile bağlantılı kür merkezine istediğiniz zaman dışarı bile çıkmadan ulaşabilirsiniz. Otelin kür merkezinde sıcak soğuk içeceklerin sunulduğu kafeterya susuzluğunuzu gidermek için servis vermektedir. Kür Merkezinde doğal çamur banyoları, tabii saunalar ve Türk hamamı, masör ve masöz, hizmet vermektedir.

38.43261,30.18013ha11226Hotel/ha.11226-Gurses-Termal-Spa
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı