RegisterRemind My Password
Sign in

HEDEF BEYT OTEL

Kuşadası Yolu Pamucak Sahili Selçuk/İZMİR
HEDEF BEYT OTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
İslami otel konseptinde çalışan otelimiz alkolsüz otel konseptinde her şey dahil hizmet vermektedir. Otelimiz sahile 150 metre mesafede olup kendine ait patika yolu bulunmaktadır. Selçuk da Pamucak sahilinde bulunan otelimiz Efes harabelerine araba ile 15 dk uzaklıktadır.
Bayanlara ait özel alanda bayan hamam, sauna, masaj salonu Havuzda doğal sahil kumu bulunan geniş bir alan, özel yapılmış ve içinde su kaydırağı, çocuk havuzu, mescit, sıcak ve soğuk içeceklerin bulunduğu içecek standı, çocuk dinlenme ve uyutma odası, aynı alanda rahat güneş gören çim alanlar sizleri beklemektedir.
Services
Centlemen, Children's Pool
Gentlemen Aqua Parks Open Pool
Gentlemen Beach
Gentlemen Heated Aqua Park Pool
Gentlemen Heated Park Pool
Gentlemen Outdoor Pool
Gentlemen Spa Center
Ladies Beach
Ladies Heated Aqua Park Pool
Ladies Heated Pool
Ladies Open Aqua Park Pool
Ladies Outdoor Pool
Ladies Spa Center
Ladies, Children's Pool
Religious
Gentlemen Mosque
Ladies Mosque
* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

İslami otel konseptinde çalışan otelimiz alkolsüz otel konseptinde her şey dahil hizmet vermektedir. Kendine ait patika yolu bulunan otelimiz sahile 150 metre mesafededir. Selçuk da Pamucak sahilinde bulunan otelimiz Efes harabelerine araba ile 15 dk uzaklıktadır. bay, bayan yüzme havuzları ayrı olup plaj ortak kullanımdadır sahilde herşey dahil konsepti devam etmektedir.

BAYANLARA AİT ÖZEL ALANLAR

Bayanlara ait özel alanda bayan hamam, sauna, masaj salonu Havuzda doğal sahil kumu bulunan geniş bir alan, özel yapılmış ve içinde su kaydırağı, çocuk havuzu, mescit, sıcak ve soğuk içeceklerin bulunduğu içecek standı, çocuk dinlenme ve uyutma odası, aynı alanda rahat güneş gören çim alanlar, tropikal masaj bölümleri, gece matine yapılacak alanlar ve daha bir sürü imkanların sunulduğu genişve iç açıcı bir ortam sizleri beklemektedir bayanlar spa merkezi Isıtmalı kapalı havuzumuz tamamen özel dekore edilmiş geniş, ferah, rahat bir kullanıma sahip olup tüm ihtiyaçlar düşünülerek yapılmıştır. Kapalı Havuzlar kendi bünyesinde olan spa merkezi ile bir bütündür. Aynı alanda bayanlar için olan hamam, sauna, buhar odaları, kuaför, cilt bakım merkezleri bulunmaktadır.

BAYLARA AİT ÖZEL ALANLAR

Baylara ait özel alanlarda çok özel olarak düzenleme yapılmıştırve açık havuzumuz geniş bir alana sahiptir. Havuz kapasitesi otel kapasitesine göre oldukça rahat ortam sağlamaktadır. Havuz kenarında özel geniş çim alanlar, şezlong alanları, sıcak ve soğuk içeceklerin sunulduğu içecek standları, 2 adet su kaydırağı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Baylar Isıtmalı Kapalı havuzumuz ferah bir mekana sahip olup derinliği 120-140 cm. dir. Deniz suyu ile dolu olan kapalı havuzumuz belirli dönemlerde ısıtılmaktadır. Kapalı Havuzlar kendi bünyesinde spa merkezi ile bir bütündür. Aynı mekanda baylar için olan hamam, sauna, buhar odası ve masaj odası bulunmaktadır.

AKTİVİTELER

Gün boyu çeşitli aktivitelerle gününüze renk katacak olan animasyon ekibimiz, çeşitli oyun ve aktivitelerle sizlerle olacaktır. Aynı zamanda mini clup hizmeti veren animasyon ekibimiz çocuklarınızla gün boyu ilgilenerek sizlerin rahat ve huzurlu bir tatil geçirmenize yardımcı olacaktır. animasyon ekibimizin de katılacağı ve sahnemizi paylaşarak parodiler, play back showlar ve skeçlerle doyasıya eğleneceksiniz.

HEDEF BEYT HER ŞEY DAHİL KONSEPTİ

Otelimiz her şey dahil sistemin de hizmet vermekte olup alkol ve türevlerini bulundurmamaktadır. Helal sertifikalı ürünler kullanılan otelimizde plajda da her şey dahil konsepti işlemektedir. Bütün öğünler açık büfe olarak sunulmakta ve ara öğünler de pide çeşitleri hamburger vs ikramlarımız arasındadır. Gece çorbası ve beş çayı da sizlere hizmet olarak verilmektedir.

Aradığınız İdeal Muhafazakar Tatili Bulabileceğiniz En İyi İslami Oteller Portalı islamiotelsatisofisi.com farkıyla ...

- Belgelenen mucbir sebepler (ölüm,kaza v.b) iptal ve iade talepleri için kesintisiz iade yapılır.

- Konaklamaya 30 gün kala mazeretsiz yapılan iade ve iptallerde %10 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 30-15 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %40 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 14-7 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %70 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 7-0 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

37.94528,27.27837ha10922Hotel/ha.10922-HEDEF-BEYT-OTEL
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı