RegisterRemind My Password
Sign in
Searching
Sort by :
Show Hotels Nearby
Konumunuz okunuyor...
Rooms / Adult / Child
Corporate

Helal Tatil

°C

Bütün bir yıl çalışmanız ardından, ailenizle çıkacağınız tatilin anılarını bütün bir kış konuşmak, kulağa ne hoş geliyor. Sayılı günlerle sınırladığımız bir yılın yorgunluğumuzu atma planımız İslami tatil. İş stresi , ev işleri okul psikolojisi artık yok. Geçmişe baktığımızda dinimizin gerektirdiği yaşıyan ailelerimizn tatil planları maalesef sınırlı hatta yok denecek kadar azdı. Bir bayan istediği gibi güneşlenemiyor istediğini yiyemiyor veya çevresindeki insan topluluklarında çekiniyordu. İşte tamda bu yüzden muhafazakar aileler  tatile gidemiyor veya  baylar eylenirken bayanlar sadece onları izlemekle yetiniyorlardı. 

 

Artık özgürsünüz diye haykırsak yeridir. Helal tatil konseptindeki oteller tamda İslami yaşam biçimini benimsemiş aileler için tasarlanmıştır. Ailece çıktığınız tatilde çocuklarınızın ve eşinizin farklı bir ortamda gönüllerince deniz, kum, güneşin tadını çıkarabilmeleri için hizmete açılmış muhafazakar oteller tam size göre. Bay ve bayanların farklı havuzlarda eylendiği, kendilerine özel yapılmış yaşam alanları, spa merkezleri, su kaydırakları, plajların ve sahilin tadını rahatsız olmadan gönül rahatlığıyla kullanıma sunuyor. Bay ve bayan bölümlerinde çocuk yaşlarıyla alakalı bir sınır vardır. Yaş sınırının üstünde olan kız çocukları anne ve ablalarıyla, erkek çocukları babaları ve abileriyle zaman geçirip eylenebilmek için bay ve bayan komplekslerinde olmaları gerekmektedir.


Konsepte önemli olan konulardan biri ise haram kılınan yiyeceklerin ve içeceklerden arındırılmış olmaları. Muhafazakar kesime hitap eden helal tatil beklentilere en üst seviyede cevap vermektedir. Bu hizmet politikasından asla vaz geçilmemektedir, kurallara uymayan misafirlerin rezervasyonları iptal edilir ve tesis dışına çıkartılır. Eskiden tatili bile hayal edemeyen aileler artık onlarca İslami tatil içinde seçimlerini bütçelerine ve isteklerine göre yapabiliyorlar. Tesettür otelleri içerisinde yılsız sayıları farklı olan tesislerin yanı sıra deluxe otellerde bulunmaktadır. En ufak tesislerde bile dikkat edilen konu ve içeriği değişmiyor, fiyat ve kaliteleri fark eden yıldız farkı tesisler artık tesettür otellerinlerin gözdesi durumunda.

Helal tatil, muhafazakar tatil, tesettür tatili, islami tatil, islami otel ve muhafazakar otel olmak üzere, bu konsepte özgü bütün erken rezervasyon fırsatları islamiotelsatisofisi.com'da.


Bu konsept deki,  otellerin şu an gösterdikleri çaba ve hizmet kalitesi takdire şayan bir tablo çizmekte, her geçen gün listeye yenileri eklenen bu konseptteki otelleri islamiotelsatisi.com adresinden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı