RegisterRemind My Password
Sign in

İHLAS KUZULUK TERMAL OTEL&SPA

Kuzuluk Köyü İç Yolu, 54405 Kuzuluk/Akyazı/Sakarya, Türkiye
İHLAS KUZULUK TERMAL OTEL&SPA
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
Sakarya’nın Akyazı ilçesinin doğası ve termal suyu ile ünlü Kuzuluk beldesinde 2004 yılında hizmete giren tesisimiz; 60 Standart , 3 suit ve 2 apart odası ile toplamda 65 odalı olup, 130 yatak kapasitelidir.Otelimiz siz değerli misafirlerimizin her türlü kişisel ihtiyaçları ve rahatlığı düşünülerek dizayn edilmiştir. Odalarımızda 24 saat boyunca termal su bulunmaktadır.
Restaurantımız 350 kişilik kapasite ile yarım pansiyon, tam pansiyon ve ala carte olarak hizmet vermektedir. Her türlü organizasyon için gerekli tüm konfor ve teknik donanıma sahip olan 90 ve 45 kişilik 2 ayrı konferans salonumuzda da şirket içi eğitim, seminer ve bayi toplantıları gerçekleştirilebilmektedir.
* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Sakarya’nın Akyazı ilçesinin doğası ve termal suyu ile ünlü Kuzuluk beldesinde 2004 yılında hizmete giren tesis; 60 Standart, 3 suit ve 2 apart odası ile toplamda 65 odalı olup, 130 yatak kapasitelidir.

Restaurant 350 kişilik kapasite ile yarım pansiyon, tam pansiyon ve ala carte olarak hizmet vermektedir.
Her türlü organizasyon için gerekli tüm konfor ve teknik donanıma sahip olan 90 ve 45 kişilik 2 ayrı konferans salonumuzda da şirket içi eğitim, seminer ve bayi toplantıları gerçekleştirilebilmektedir.
Termal & Sağlık ünitesi 3 termal özel banyo, sauna ve masaj salonundan oluşmaktadır. Otelin karşında bulunan baylara ve bayanlara özel genel termal havuzlarda da kaplıca suyundan faydalanılabilmektedir.

İSLAMİ KONSEPT
Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmaz. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.

ODA ÖZELLİKLERİ
STANDART ODA
Odada çift kişilik ya da ayrı yatak, merkezi klima, LCD TV, direkt telefon, uydu yayını-lig TV, minibar, saç kurutma makinası, küvetli banyo, termal su bulunmaktadır. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir.

SUIT ODA

Odada yatak odası, oturma odası, merkezi klima, 2 adet LCD TV, direkt telefon, uydu yayını-Lig TV, 2 adet minibar, 2 adet saç kurutma makinası, bornoz, ebeveyn banyosu, jakuzili banyo, sıcak servis seti, termal su bulunmaktadır. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir.

APART ODA
Odada yatak Odası, oturma odası, mutfak, yemek masası, 2 adet LCD TV, merkezi klima, uydu yayını-Lig TV, buzdolabı, saç kurutma makinası, bornoz, ebeveyn banyosu, özel jakuzili banyo, sıcak servis seti, termal su bulunmaktadır. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir.

Aradığınız İdeal Muhafazakar Tatili Bulabileceğiniz En İyi İslami Oteller Portalı islamiotelsatisofisi.com farkıyla ...

40.62518,30.65494ha10937Hotel/ha.10937-Ihlas-Kuzuluk-Termal
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı