RegisterRemind My Password
Sign in

İKBAL TERMAL HOTEL & SPA

Selçuklu Mh., İkbal Termal Otel,Afyonkarahisar, Türkiye
İKBAL TERMAL HOTEL & SPA
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
189TL 'den başlayan fiyatlarla Bonus ve Paraf karta 9 Taksit

* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Tarihin, mermerin, sucuğun ve termalin başkenti ünvanına sahip Afyonkarahisar illinin İzmir yolu üzerinde, açık hava outlet alışveriş ve eğlence merkezi içerisinde konumlanan otelimiz Afyon şehir merkezine 9 km, Uluslararası Zafer Havaalanı'na 50km mesafededir.
Yarım pansiyon sisteminde hizmet vermekte olan tesiste açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği olup beş çayında limitsiz börek, kuru pasta, kurabiye, çay, nescafe ve meyve suyu ikramı vardır.
Otelde 1 adet açık havuz ,1 adet kapalı havuz, 3 adet Jakuzi, 2 adet kapalı termal havuz  bulunmaktadır. Ayrıca şezlong, şemsiye, havlu, minder, duş mevcuttur. İkbal Termal Otel’ de karma yüzme havuzu sabah 8.30 ile 22.30 saatleri arasında hizmet vermekte olup, su kaydırağı ve çocuk havuzu mevcuttur. Otelin bahçesinde açık yüzme havuzu , çocuk havuzu güneşlenme terasları vardır.

İSLAMİ KONSEPT

Bayanlara özel ayrı yüzme havuzu 2011 yılında hizmete açılmıştır. Ayrıca Türk banyoları ve havuzları sağlık amaçlı kullanılmaktadır.
Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmaz. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsept anlayışına uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlar için ayrı ve özel alanlar oluşturulmuştur.

ODA ÖZELLİKLERİ

Tesiste ; 3 Engelli, 195 Deluxe , 48 Aile Odası (bağlantılı 2 oda), 12 Prens Suite, 8 Prenses Suite, 16 Queen Suite, 2 King Suite, 1 Penthouse Suite ve 1 Penthouse SPA Suite ile birlikte toplam 286 oda bulunmaktadır.

ENGELLİ ODASI

Tesisimizde 3 adet engelli odası bulunmaktadır. Engelli konukların rahatı ve konforu için giriş kapısından banyo ve dolaplarına kadar özenle tasarlanmış standart oda konforundadır. Ortalama büyüklükleri 28 metrekaredir. Engelli odalarının tümü 2 ayrı yataklıdır. Engelli odalarımız 2 kişi kapasitelidir. Ayrıca odada Lcd TV, bağımsız dijital dünya kanalları, direkt telefon hattı, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, elektronik kasa, ikram çay-kahve ve kettle set up,24 saat oda servisi, minibar, çalışma masası ve sandalye, mermer kaplı modern banyo ve duşakabin, ısı ayarlı saç kurutma makinesi, ışıklı büyüteçli ayna, bornoz ve terlik, buklet malzeme çeşitleri, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, duman dedektörü, sprinkler yangın sistemi, halı bulunmaktadır.

DELUXE ODA

Deluxe odalar 195 adet olup, en az 28 m2'dir, tercihinize göre bir adet çift kişilik büyük yatak veya iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Deluxe odalarımız 4 kişi kapasitelidir. Deluxe odalar duşakabinli veya küvetlidir. Ayrıca 16 odada 1 çift kişilik yatak+1 tek yatak vardır. Bu odalar 3 kişilik aileler için uygun oda tiplerindendir. Ayrıca odada LCD TV,  bağımsız dijital dünya kanalları, direkt telefon hattı, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, elektronik kasa, ikram çay-kahve ve kettle set up, 24 saat oda servisi, minibar, çalışma masası ve sandalye, mermer kaplı modern banyo, ısı ayarlı saç kurutma makinesi, ışıklı büyüteçli ayna, bornoz ve terlik, buklet malzeme çeşitleri, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, duman dedektörü, sprinkler yangın sistemi, halı bulunmaktadır.

BAĞLANTILI AİLE ODALARI

Bağlantılı aile odaları dış ve iç bağlantı iki odanın birleşiminden oluşmaktadır. Ortalama 55-60 m2 olan bu odalardan 48 adet bulunmaktadır. Bağlantılı aile odalarında 1 büyük yatak, 2 tek kişilik yatak yer almaktadır. Bağlantılı aile odalarımız 5 kişi kapasitelidir. Talebinize göre odanızda bulunan koltuklar da ek yatak olarak kullanılarak 8 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Ayrıca odada Lcd TV,  bağımsız dijital dünya kanalları, direkt telefon hattı, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, elektronik kasa, ikram çay-kahve ve kettle set up,24 saat oda servisi, minibar, çalışma masası ve sandalye, mermer kaplı modern banyo ve duşakabin, ısı ayarlı saç kurutma makinesi, ışıklı büyüteçli ayna, bornoz ve terlik, buklet malzeme çeşitleri, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, duman dedektörü, sprinkler yangın sistemi, halı bulunmaktadır.

PRENS SUIT

Bu odalar 12 adet olup özel konumları gereği oval yataklı(235*235) ve giyinme odası olan rahat ve modern tasarımlı odalardır. Oda girişi parlak lamine parke, oda içi özel halı şeklinde konumlandırılmıştır.
Balayı çiftlerine özel önerilen oda tiplerindendir.
Ayrıca odada Lcd TV,  bağımsız dijital dünya kanalları, direkt telefon hattı, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, elektronik kasa, 1,5 lt su, ikram çay-kahve ve kettle set up,24 saat oda servisi, minibar, çalışma masası ve sandalye, mermer kaplı modern banyo ve duşakabin, ısı ayarlı saç kurutma makinesi, ışıklı büyüteçli ayna, bornoz ve terlik, buklet malzeme çeşitleri, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, duman dedektörü, sprinkler yangın sistemi, halı bulunmaktadır.

PRENSES SUIT

Bu odalar ortalama 40 m2 olup 8 adettir. Olanakların ve konforun mükemmel bir kombinasyonu olan prenses suite odaları, geniş ve ferah alanları ile ev genişliği arayan ve uzun sürekli konaklayan misafirlerin tercihi olacaktır. Bu odalarda bir adet çift kişilik büyük yatak bulunmaktadır. Prenses Suit odalarımız 2 kişi kapasitelidir. Ayrıca odada Lcd TV,  bağımsız dijital dünya kanalları, direkt telefon hattı, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, elektronik kasa, ikram çay-kahve ve kettle set up,24 saat oda servisi, minibar, çalışma masası ve sandalye, mermer kaplı modern banyo ve duşakabin, ısı ayarlı saç kurutma makinesi, ışıklı büyüteçli ayna, bornoz ve terlik, buklet malzeme çeşitleri, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, duman dedektörü, sprinkler yangın sistemi, halı bulunmaktadır.

QUIN SUIT

Bu odalarımız iç bağlantılı 2 ayrı odadan oluşmaktadır. Ayrıca banyo ve odaları birbirinden ayıran giriş holü bulunmaktadır. Ortalama 55-60 m2 olup 16 adettir. Bu ev genişliği arayan ve uzun sürekli konaklayan misafirlerle beraber iş amaçlı konaklayan misafirlerin tercihi olacaktır.Quin Suıt odalarımız 2 kişi kapasitelidir. Bu odalarda bir adet çift kişilik büyük yatakve 2 adet LCD TV bulunmaktadır.Ayrıca bu odada 2 adet LCD TV bağımsız dijital dünya kanalları, direkt telefon, kablosuz metro ethernet internet bağlantısı, elektronik kasa, ikram çay-kahve, 1,5 lt su ve kettle set up,24 saat oda servisi,minibar,minibar,2 adet çalışma masası ve 2 adet sandalye, sehpa, koltuk, L tipi oturma ünitesi,3 kişilik, yemek masası, jakuzi, ısı ayarlı saç kurutma makinesi, ışıklı büyüteçli ayna, bornoz ve terlik, buklet malzeme çeşitleri, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi.

KRAL DAİRESİ

Bu odalar iç bağlantılı 2 ayrı odadan oluşmaktadır. Ayrıca banyo ve odaları birbirinden ayıran giriş antresi bulunmaktadır. Ortalama 70-75 metrekare olup ve 2 adettir. Kral daireleri, olanakların ve konforun mükemmel bir kombinasyonu ile geniş ve ferah alanları ile ev genişliği arayan ve uzun sürekli konaklayan misafirlerimizle beraber iş amaçlı konaklayan misafirlerimizin ilk tercihi olacaktır. Kral dairelerimiz 2 yetişkin kapasitelidir. Bu odalarımızda bir adet çift kişilik büyük yatak, 2 LCD TV bulunmaktadır. Queen suit odadan farkı yatak odasının içerisinde ebeveyn banyosu ve girişte wc bulunmasıdır.

PENTHOUSE SUIT

Otelin en yüksek katında panoramik manzaralı olup 1 adettir. Bu oda 125 m2'dir.Konum ve yerleşim olarak ultra lüks dizayn edilmiştir. Farklılık ve konfor arayan misafirlerin tercihi olacaktır. Üç ayrı odadan oluşmaktadır. Penthouse Suit odalarımız 6 yetişkin kapasitelidir.  Diğer yatak odasında iki ayrı tek kişilik yatak bulunmaktadır. Salon cilalanmış parke olup yatak odaları özel halı ile kaplıdır. Salonda ayrı bir lavabo wc bulunmaktadır.Odada ayrıca 3 Adet LED TV  bağımsız dijital dünya kanalları, 3 kişilik yuvarlak cam masa ve sandalyeleri, 1 adet çalışma masası ve 1 adet sandalyele, tv izleme 6 kişilik koltuk oturma grubu, iki yatak odasında da ayrı tv, bağımsız dijital dünya kanalları, iki yatak odası da elbise dolapları, iki yatak odasında da jakuzi ve duşakabin banyo, salonda ayrı lavabo ve wc, yatak odalarında özel halı, minibar, direkt telefon hattı, kablosuz metro ethernet internet bağlantısı, elektronik kasa, ikram çay-kahve ve kettle set up 24 saat oda servisi, sehpa, koltuk, mermer kaplı modern banyo, ısı ayarlı saç kurutma makinesi, ışıklı büyüteçli ayna, bornoz ve terlik, buklet malzeme çeşitleri, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, duman dedektörü, sprinkler yangın sistemi bulunmaktadır.

PENT SPA SUIT

Otelin en yüksek katında panoramik manzaralı olup 1 adettir. Bu odamız 330 m2'dir.Oda içerisinde 150 m2 spa merkezi bulunmaktadır. Penthouse Spa Suit odalarımız 7 yetişkin kapasitelidir. Konum ve yerleşim olarak ultra lüks dizayn edilmiştir. Dört ayrı odadan oluşmaktadır. Bir adet lüks dizayn edilmiş salon, bir adet çift kişilik geniş yataklı yatak odası, bir adet iki ayrı yataklı odası ve bir adet lüks dizayn edilmiş spa merkezinden oluşmaktadır. Arzu ve hayallerinizin sınırlarını zorlayan tasarımı ve hizmeti ile siz değerli misafirlerimizin gözdesi olacaktır. Avrupa dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde göremeyeceğiniz bu hizmet anlayışı, İkbal Thermal Hotel & SPA' da kendine özgü SPA SUIT konsepti ile sunulmaktadır. Size özel SPA SUIT konseptiyle masajınız ayağınıza geliyor.

38.793,30.4556ha11204Hotel/ha.11204-Ikbal-Termal-Hotel34
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı