RegisterRemind My Password
Sign in

İNALTI TERMAL OTEL

Tekkeköy Köyü Yolu, 20300 Tekkeköy/Sarayköy/Denizli, Türkiye
İNALTI TERMAL OTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

1983 yılında kurulmuş olan İnaltı Termal, ismini üzerine kurulmuş olduğu mağaradan almaktadır. 60 adet oda ile hizmet veren İnaltı Termal, sağlıklı bir tatilin kapılarını açmakta ve misafirlerini tatilin her anında konforla karşılamaktadır. Tekke Köyü'nde bulunan İnaltı Termal Hotel, ücretsiz Wi-Fi ve kaplıca suyundan yararlanabileceğiniz klimalı odalarla hizmet vermektedir. Otel; termal çamur banyosu ve kaplıca banyosu ile hastalıklar için fizyoterapi, rehabilitasyon ve terapiler sunmaktadır. Masajlardan da yararlanabilirsiniz. İnaltı Termal Otel’de konaklayan tüm misafirlerimiz otelimizin tüm sıcak su, açık soğuk havuz, jakuzi termal havuz, kapalı termal havuz sauna, hamam, açık kür havuzu imkanlarından ekstra ücret ödemeden faydalanabilir.

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TEMEL SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ RUHSAT NO:KT.20.04 İLE ONAYLANMIŞTIR.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmaz. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.

ODA ÖZELLİKLERİ

Tüm odalarda uydu TV ve minibar mevcuttur. Banyolarda ücretsiz banyo malzemeleri ve bornoz sunulmaktadır. Odaların bahçe manzaralı bir balkonu da vardır.

STANDART ODA

Banyo (Duş),ütü masası, açılabilir pencere, televizyon, merkezi ısıtma, klima, minibar, uydu TV, telefon, internet, odalarda Wi-Fi bağlantısı bulunmaktadır.Odalarımız 2 kişi kapasitelidir.

DELUXE ODA

Banyo (Duş),ütü masası, açılabilir pencere, televizyon, merkezi ısıtma, klima, minibar, uydu TV, telefon, internet, odalarda Wi-Fi bağlantısı bulunmaktadır. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir.

APART

Banyo (Duş),ütü masası, açılabilir pencere, televizyon, merkezi ısıtma, klima, minibar, uydu TV, telefon, internet, odalarda Wi-Fi bağlantısı bulunmaktadır. Odalarımız 1 kişi kapasitelidir.

37.90797,28.76551ha12172Hotel/ha.12172-Inalti-Termal-Otel
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı