RegisterRemind My Password
Sign in

İNANÇ OTEL

Gümbet Mh., Şakir Esendemir Sokak No:32, 48200 Bodrum/Muğla, Türkiye
İNANÇ OTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

Bay- bayan havuzları ayrı tutulan İslami konsepte hizmet veren otelimiz size tüm güzel doğa manzarası ve deniz manzarası ile karşılamaktadır. Bayanlar için özel yüzme havuzunun dışında birde otelin çatısında güneşlenme terası bulunmaktadır Gözlerden uzak rahat bir şekilde bayanların güneşlenebilmesi için oluşturulmuştur. Havaalanına 35 km mesafededir. Çocuk ayrı alanlarında çocuğunuz, dilediğince oynayabilir, Çocuk animasyon gösterileri ile keyifli zamanlar geçirebilir. Kum plajı, otele özel plajı, açık havuz, kapalı havuz seçenekleriyle sınırsız hizmet vermektedir. Denize 200 m uzaklıkta olan otelimiz, havaalanına 35 km dir. 0-6 yaş çocuk ücretsizdir.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

Yorgunluğunuzu üzerinizden atabileceğiniz Türk hamamı, sauna ve spa merkezimiz bulunmaktadır. 6 Yaş üzeri çocuk hem cinsleri ile aynı havuza girmek zorundadır. 220 Adet yatak kapasitesi ile hizmet veren otelimizde her türlü ayrıntı sizin için düşünülmüştür. Çocuklara ücretsiz yüzme dersi verilir, fakat büyüklere ücretlidir. Odalarımız rahat konforlu olup içerisinde, telefon, balkon, banyoda duşa kabin, uydu yayını, LCD TV, sac kurutma makinası, televizyon, odada kasa, klima, havlu bulunmaktadır. Banyoda jakuzi keyfi ile tüm bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız, keyifli bir tatil sizleri bekliyor.

BAYANLARA ÖZEL ALANLAR

Animasyon ekibimizin düzenlemiş olduğu gece eğlenceleri, animasyon gösterileri mevcuttur. Bayanlara özel ayrılmış alanda, bayanların rahat edebileceği şekilde düzenlenmiş olup, bayanlar istedikleri gibi mayo ve haşamaları ile havuz keyfini sürebilirler. Konser, canlı müzik, defile gibi etkinliklerimiz ile gününüzü farklı kılacak aktiviteler mevcuttur. Çocuklar havuzunda bayanlar çocuklarıyla dilediğinde vakit geçirebilir.

BAYLARA ÖZEL ALANLAR

Baylara ait havuzlar, bayanlardan ayrı olarak tutulmuş, içerisinde çocuk havuzlarımızda bulunduğu, çocukların babaları ile vakit geçirebilmesi için özel olarak düzenlenmiştir. Otelimiz kendi bünyesinde fitnees salonumuz bulunmaktadır. Spor yapabileceğiniz alanlar mevcuttur.

- Belgelenen mucbir sebepler (ölüm,kaza v.b) iptal ve iade talepleri için kesintisiz iade yapılır.

- Konaklamaya 30 gün kala mazeretsiz yapılan iade ve iptallerde %10 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 30-15 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %30 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 14-7 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %70 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 7-0 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

37.033324,27.404714ha10961Hotel/ha.10961-Inanc-Otel1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı