RegisterRemind My Password
Sign in

KAZDAĞI TERMAL RESORT & SPA

Bardakçılar Köyü Çan/Çanakkale
KAZDAĞI TERMAL RESORT & SPA
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
70 TL 'den başlayan fiyatlarla Bonus ve Paraf karta 9 Taksit

* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Tesis Çanakkale’nin Çan ilçesinde muhteşem bir doğaya sahip Kazdağları’ nın eteklerinde konumlanmıştır. Çam ormanlarının kuşattığı ve yeşilin bin bir tonunun olduğu ve 65 derece içilebilir şifalı termal suyuyla dört mevsim hizmet vermektedir.

Tesiste Bay - Bayan ayrı Kapalı havuz, Türk hamamı ve sauna mevcuttur. Tesisimizde mescit de bulunmaktadır Tesiste 650 m² açık-kapalı teras çok amaçlı salon ve 180 kişilik kapalı Ana Restoran mevcuttur.
Otel de her türlü organizasyonlarınız için kullanabileceğiniz 2 adet farklı toplantı salonu bulunmaktadır. 100 kişiye kadar profesyonel anlamda hazırlanmış İda Salonu tüm iş toplantı ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Çok amaçlı olan Teras Salonu ise hem dinlenme hem de organizasyonlarınız için hizmet vermektedir.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept prensibi çerçevesinde sadece helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmaz. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.

ODA ÖZELLİKLERİ

STANDART ODA

55 adet Standart Oda: 18 ile 22 m² büyüklüğündeki bu odalarda, Makyaj masası, LCD Tv, Sehpa, Küvet (3 adet odada küvet yoktur), Saç kurutma makinesi, Güvenlik kasası, telefon, minibar, yerden ısıtma sistemi, sandalyeleri ve masası ile balkon veya teras bulunmaktadır. Bu odalardan 6 adeti bağlantılı odadır (3 adedi küveti olmayan odalardır). Odalarımız 2 kişi kapasitelidir.

JUNIOR SUIT

12 adet Junior Suit Oda: 28 ile 32 m² büyüklüğündeki bu odalarda, 1 Çift kişilik çekyat ve açılır koltuk ile makyaj masası, LCD Tv, Sehpa, Küvet, Saç kurutma makinesi, Güvenlik kasası, telefon, minibar, yerden ısıtma sistemi, sandalyeleri ve masası ile balkon veya teras bulunmaktadır. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir.

AİLE SUITİ

7 adet Family Suit Oda: 40 m² büyüklüğündeki bu odalarda, 1 çift kişilik çekyat ve açılır koltuk bulunan oturma odası ve ayrı yatak odası, makyaj masası, 2 adet LCD Tv, sehpa, küvet, saç kurutma makinesi, güvenlik kasası, minibar, yerden ısıtma sistemi, sandalyeleri ve masası ile balkon veya teras bulunmaktadır. Odalarımız 4 kişi kapaitelidir.

35.38,34.09ha11214Hotel/ha.11214-Kazdagi-Termal-Res79
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı