RegisterRemind My Password
Sign in

KOREL TERMAL HOTEL

Kutahya Karayolu 13.Km. Afyonkarahisar/Turkey, Afyonkarahisar
KOREL TERMAL HOTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
161TL'den başlayan fiyatlarla 7 Kal 5 Öde fırsatı

* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

Otel; Ankara, İzmir, İstanbul ve Antalya illerinin kesişme noktasında, Afyon şehir merkezine 13 km. uzaklıktadır. En yakın havalimanı Kütahya Zafer Havalimanı 45 km. mesafededir. Kablosuz internet erişimi bütün odalarda ve tesisin genelinde hizmet vermektedir.
Otelde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi bulunmaktadır. Bu merkezde; 2 tane Uzman Doktor, Fizyoterapistler / Hemşireler görev almaktadır. Fizik Tedavi Merkezi'nde fizik tedavi, rehabilitasyon, hidroterapi tedavileri uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Klinik SGK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) ile anlaşmalıdır. SPA ve Klinik'ten oluşan dev Sağlık Kompleksi toplamda 4.000 m2 lik bir alan üzerine oturtulmuştur.
Otel termal tesislerde rastlanmayan gece ve gündüz Animasyon Show, her akşam Orient Cafe'de Canlı Müzik ziyafeti, bilardo, masa tenisi, bowling, internet cafe, spor salonu, vitamin bar, kır evi, çocuk kulübü, atari salonu, alışveriş mağazaları, su kaydırakları, çocuk havuzları, Osmanlı kahvesi, Lobby Bar, 5 Çayı, Kütüphane ve oyun salonu gibi aktiviteler, konukların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için tasarlanmıştır.
Otelde toplam 2 açık, 4 kapalı yüzme havuzu bulunduğu gibi, kaplıca kürleri için ayrıca 4 adet Termal Havuz ve 8 adet Özel Aile Banyosu mevcuttur (VIP. Standart ve Saunalı).

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmaz. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.

PANSİYON DURUMU:

Oda-Kahvaltı (BB), Yarım Pansiyon (HB) ve Tam Pansiyon (FB) hizmet vermekte olan tesisde; açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, rezervasyonlu A’la Carte Restaurant (ücretli), Kırevi bulunmaktadır. 

ODA BİLGİLERİ

Toplam oda sayısı 329, kapasite 1.000 yatak şeklindedir. Standart, President Suit (540 m2), King, Large, Junior, Corner, Teras, Connection, Engelli odaları olmak üzere 9 çeşit oda tipi mevcuttur. Bütün odalarda merkezi klima, saç kurutma makinesi, telefon, minibar, uydu yayınlı TV ve kasa bulunmaktadır.

STANDART ODALAR

Oda Kapasitesi: En fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 2 çocuk.

1 Yatak Odası, Direkt Telefon, Banyoda Telefon, Wc, Saç Kurutma Makinesi, Safe, Tv, Merkezi Klima, Minibar mevcuttur. Oda büyüklüğü 28 m²’ dir. Tüm odalarda ve otelde kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Tüm odalarda çay-kahve set up mevcuttur. Otelde "Yastık ve Yorgan Menüsü" bulunmaktadır.

CORNER SUIT

Oda Kapasitesi: En fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk.
1 Yatak Odası, 1 Banyo, Direkt Telefon, Küvet, Jakuzi, Wc, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Safe, Tv, Merkezi Klima, Minibar mevcuttur. Oda büyüklüğü 45 m²’ dir.Tüm odalarda çay-kahve set up mevcuttur. Otelde "Yastık ve Yorgan Menüsü" bulunmaktadır.

TERAS SUIT

Oda Kapasitesi: En fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk.
2 Yatak Odası, Direkt Telefon,1 Duşlu Banyo, Wc, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi,
Safe, Tv, Merkezi Klima, Minibar mevcuttur. Oda büyüklüğü 52 m²’ dir.Tüm odalarda çay-kahve set up mevcuttur. Otelde "Yastık ve Yorgan Menüsü" bulunmaktadır.

JUNIOR SUIT

Oda Kapasitesi: En fazla 3 yetişkin + 1 çocuk veya 2 yetişkin + 2 çocuk.
1 Yatak Odası,1 Oturma Odası,1 Banyo, Küvet, Jakuzi, Wc, Telefon, Saç Kurutma Makinesi,
Direkt Telefon, Safe, Tv, Merkezi Klima, Minibar mevcuttur. Oda büyüklüğü 59 m²’ dir. Tüm odalarda çay-kahve set up mevcuttur. Otelde "Yastık ve Yorgan Menüsü" bulunmaktadır.

LARGE SUIT

2 tip Large suit bulunmaktadır.
70 m2 olan large suit;
Oda Kapasitesi: En fazla 4 yetişkin veya 3 yetişkin + 1 çocuk.
1 Yatak Odası, Direkt Telefon, Jakuzili Küvet & Duşlu Banyo, Wc, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Merkezi Klima,Safe, Tv, Minibar mevcuttur.
120 m2 olan large suit;
Oda Kapasitesi: En fazla 5 yetişkin veya 3 yetişkin + 2 çocuk.
2 Yatak Odası, 1 Oturma Odası, Her iki yatak odasında da jakuzili banyo,Wc, banyoda telefon, saç kurutma makinesi,Jakuzili Küvet & Duşlu Banyo, Wc, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi,Merkezi Klima,Safe, Tv, Minibar mevcuttur. Tüm odalarda çay-kahve set up mevcuttur. Otelde "Yastık ve Yorgan Menüsü" bulunmaktadır.

KING SUIT

Oda Kapasitesi: En fazla 4 yetişkin veya 2 yetişkin + 2 çocuk.
2 Yatak Odası,1 Oturma Odası,1 Çalışma Odası,1 Balkon, Direkt Telefon, Küvet, Jakuzi, Wc, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Safe, Tv, Müzik Yayını, Merkezi Klima, Minibar mevcuttur. Tüm odalarda çay-kahve set up mevcuttur. Otelde "Yastık ve Yorgan Menüsü" bulunmaktadır.

PRESIDENT SUIT

Oda Kapasitesi: En fazla 6 yetişkin veya 4 yetişkin + 2 çocuk.
2 Yatak Odası,3 WC, Jakuzili Banyo,Küvetli Banyo,12 Kişilik Yemek Odası,Mutfak, Çalışma Odası,Oturma Odası,Vestiyer mevcuttur. Oda büyüklüğü 540 m²’ dir. Tüm odalarda çay-kahve set up mevcuttur. Otelde "Yastık ve Yorgan Menüsü" bulunmaktadır.

ENGELLİ ODALAR

Engelli odası 3 adet olup, tamamı özel olarak dizayn edilmiştir. Standart odalarla aynı özelliklere sahiptir.
1 Yatak Odası, Direkt Telefon, Duşlu Banyo, Banyoda Telefon, Wc, Saç Kurutma Makinesi, Safe, Tv, Merkezi Klima, Minibar mevcuttur. Oda büyüklüğü 28 m²’ dir. Tüm odalarda çay-kahve set up mevcuttur. Otelde "Yastık ve Yorgan Menüsü" bulunmaktadır.

38.8081,30.4383ha11202Hotel/ha.11202-Korel-Termal-Hotel1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı