RegisterRemind My Password
Sign in
Searching
Sort by :
Show Hotels Nearby
Konumunuz okunuyor...
Rooms / Adult / Child
Corporate

Muhafazakar Balayı Otelleri

°C

Eğer evleniyorsanız çok şanslısınız, çünkü sizden önce evlenen kuşakların zamanında balayı anlayışı çok bilinmemekle beraber, oteller sadece bir kesime hitap ediyor ve muhafazakar kesim bu imkanlardan faydalanamıyordu. Evliliğinizde Müslümanlığın gerektirdiği bir aile yaşamı planlıyorsanız sizin için bir müjdemiz var. Son zamanlarda turizm bakanlığında desteklediği alternatif turizm konsepti adı altında geçekleştirilenİslami oteller artık Türkiye’nin hemen her yerinde.

 

Sizin ve eşinizin hayat felsefesine ve dini inançlarına uygun muhafazakar balayı otelleri hizmetinizde. Beş yıldızlı deluxe otellerden, butik otellere kadar size geniş seçim alternatifleri sunan ve hizmetlerinde kişiye özel uygulamalarıyla dikkat çeken tesettürlü oteller balayı misafirlerine özel alacarte restaurantta muhteşem bir akşam yemeği, oda süslemeleri, spa merkezlerinde indirim çekleri, hazırlamak istediğiniz süprizleri önceden yönetime bildirmeniz dahilinde süprizi hazırlamaları İslami balayı otellerinin sizlere jestleridir. Sakin bir villada helal tatil konseptinde balayımı eşimle romantik bir villada geçirmeyi düşünürseniz bu konuda da sizlere çağrı merkezi çalışanlarımız yardım edeceklerdir. Alkolsüz oteller tesiste kesinlikle bu içeceğin sokulmasına ve kullanılmasına ya da kullanılmış şekilde otele girişe izin vermemektedir bu kuralı çiğneyen misafirlerin otelden çıkışı verilir.


Muhafazakar oteller aslında dini görevlerini tatilleri esnasında aksatmadan yerine getirebildikleri,   ve mahremiyet konusunda bir aile reisi gibi düşünüp bütün önlemleri sizin adınıza almış tesislerdir. Sizin sadece konulan kurallara uymanız herkes için huzurlu bir ortam yaratarak tatilleriniz geçirmenizi sağlayacaktır.  Eğer balayı planınızı yapmayı düşünüyorsanız İslami oteller erken rezervasyon fırsatından faydalanabilmeniz için rezervasyonunuzu tatilinizin 4- 5 ay öncesinde yaptırmanız gerekmektedir.

 

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı