RegisterRemind My Password
Sign in

NİL TERMAL

Kütahya Karayolu 10. km Afyonkarahisar / TÜRKİYE
NİL TERMAL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

2015 yılında misafirlerine hizmet vermeye başlayan otel 132.000 m2 alan üzerine bir termal yaşam merkezi olarak kurulmuştur. Nil Termal siz değerli misafirlerine sunduğu ihtişamı ve modernliği ile Avrupa'nın en gözde termal kompleksi olmayı hedeflemektedir. Tesis Zafer Havaalanına 30 dk, Otogara ve Afyon Merkeze 10 dakikalık mesafede yer almaktadır.

İSLAMİ KONSEPT

Yaklaşık 14.000 m2 spa alani ile Avrupa’nın ve Türkiye’nin en gözde spa merkezlerinden olup bay ve bayan ayrı olmak üzere Termal Havuzlar, kapalı ve açık yüzme havuzları, özel aile banyoları, Türk hamamları, saunalar, buhar banyoları, tuz mağaraları, buz çeşmeleri, şok duşları, macera duşları, termal jakuziler, aquapark ve çoçuk havuzları yer almaktadır. Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmamakatadır.

ODA ÖZELLİKLERİ

280 odalı %60 suit oda olan yaklaşık 1000 kişilik bir termal ve kongre otelidir. King Suit, Queen Suit, Executive Suit, Family Suit, Luxury Suit, Standart ve Engelli Odası olmak üzere toplam 7 tip oda bulunmaktadır.

STANDART ODA        

2+1 kişiliktir. Odada LCD TV,  Direk telefon hattı, Ücretsiz yüksek hızda kablosuz ethernet internet bağlantısı, Elektronik kasa, İkram Çay-kahve ve kettle set up, 24 saat oda servisi, Minibar, Çalışma masası ve sandalye, Sehpa, Kanepe, Modern banyo ve duşakabin, Isı ayarlı saç kurutma makinesi, Işıklı büyüteçli ayna, Bornoz ve terlik, Buklet malzeme çeşitleri, Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, Duman dedektörü, Yangın söndürme sistemi, Duvardan duvara halı bulunmaktadır.

KING SUIT

Kral odası toplam 265 m2 alan içerisinde konumlanmıştır. Odalarımız 4 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkin + 2 çocuk kapasitelidir. Biyolojik Göl manzarası ile taçlandırılan oda, özel personel ile 7 gün 24 saat hizmet görmektedir. Odada LCD TV,  Direk telefon hattı, Ücretsiz yüksek hızda kablosuz ethernet internet bağlantısı, Elektronik kasa, İkram Çay-kahve ve kettle set up, 24 saat oda servisi, Minibar, Çalışma masası ve sandalye, Sehpa, Kanepe, Modern banyo ve duşakabin,Isı ayarlı saç kurutma makinesi, Işıklı büyüteçli ayna, Bornoz ve terlik, Buklet malzeme çeşitleri, Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, Duman dedektörü, Yangın söndürme sistemi, Duvardan duvara halı bulunmaktadır.

QUINN SUIT

Odada LCD TV,  Direk telefon hattı, Ücretsiz yüksek hızda kablosuz ethernet internet bağlantısı, Elektronik kasa, İkram Çay-kahve ve kettle set up, 24 saat oda servisi, Minibar, Çalışma masası ve sandalye, Sehpa, Kanepe, Modern banyo ve duşakabin,Isı ayarlı saç kurutma makinesi, Işıklı büyüteçli ayna, Bornoz ve terlik, Buklet malzeme çeşitleri, Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, Duman dedektörü, Yangın söndürme sistemi, Duvardan duvara halı bulunmaktadır.

EXECUTIVE ODALAR

Executive odaları iş ya da tatil amaçlı seçkin seyahat severlerin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmıştır. Odalarımız 3 yetişkin kapasitelidir. Odada LCD TV,  Direk telefon hattı, Ücretsiz yüksek hızda kablosuz ethernet internet bağlantısı, Elektronik kasa, İkram Çay-kahve ve kettle set up, 24 saat oda servisi, Minibar, Çalışma masası ve sandalye, Sehpa, Kanepe, Modern banyo ve duşakabin,Isı ayarlı saç kurutma makinesi, Işıklı büyüteçli ayna, Bornoz ve terlik, Buklet malzeme çeşitleri, Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, Duman dedektörü, Yangın söndürme sistemi, Duvardan duvara halı bulunmaktadır.

AİLE SUITI

Muhteşem göl manzarası ile taçlandırılan oda, özel personelimiz ile her daim hizmet görmektedir.
Ailelerin rahat ve lüksünü düşünerek tasarladığımız bu alan içerisinde geniş ve ferah bir ortam sizleri bekliyor. Her alanda kendinizi özel hissedebilmeniz için yaptığımız dokunuşlar ile süit odalarımız gerçek konforu yaşatmaktadır. 4+2 kişi kapasitelidir. Odada LCD TV,  Direk telefon hattı, Ücretsiz yüksek hızda kablosuz ethernet internet bağlantısı, Elektronik kasa, İkram Çay-kahve ve kettle set up, 24 saat oda servisi, Minibar, Çalışma masası ve sandalye, Sehpa, Kanepe, Modern banyo ve duşakabin,Isı ayarlı saç kurutma makinesi, Işıklı büyüteçli ayna, Bornoz ve terlik, Buklet malzeme çeşitleri, Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, Duman dedektörü, Yangın söndürme sistemi, Duvardan duvara halı bulunmaktadır.

LUXURY SUIT

Odalarımız en fazla 4 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkin + 2 çocuk kapasitelidir..VIP misafirler için özel olarak tasarlanmış bu odada LCD TV,  Direk telefon hattı, Ücretsiz yüksek hızda kablosuz ethernet internet bağlantısı, Elektronik kasa, İkram Çay-kahve ve kettle set up, 24 saat oda servisi, Minibar, Çalışma masası ve sandalye, Sehpa, Kanepe, Modern banyo ve duşakabin,Isı ayarlı saç kurutma makinesi, Işıklı büyüteçli ayna, Bornoz ve terlik, Buklet malzeme çeşitleri, Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, Duman dedektörü, Yangın söndürme sistemi, Duvardan duvara halı bulunmaktadır.

ENGELLİ ODALAR

Engelli odalar olup yataklardan, banyo ve dolaplara kadar engelli misafirlerin rahatı düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Odalarımız 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 2 çocuk kapasitelidir. Odada LCD TV,  Direk telefon hattı, Ücretsiz yüksek hızda kablosuz ethernet internet bağlantısı, Elektronik kasa, İkram Çay-kahve ve kettle set up, 24 saat oda servisi, Minibar, Çalışma masası ve sandalye, Sehpa, Kanepe, Modern banyo ve duşakabin,Isı ayarlı saç kurutma makinesi, Işıklı büyüteçli ayna, Bornoz ve terlik, Buklet malzeme çeşitleri, Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, Duman dedektörü, Yangın söndürme sistemi, Duvardan duvara halı bulunmaktadır.

35.38,34.09ha11203Hotel/ha.11203-Nil-Termal1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı