RegisterRemind My Password
Sign in

OYLAT ÇAĞLAYAN OTEL

Gündüzlü Köyü Yolu, 16400 Saadet/İnegöl/Bursa, Türkiye
OYLAT ÇAĞLAYAN OTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Çağlayan Otel, 129 adet oda kapasitesi ile Sağlık Bakanlığından onaylı olarak hizmet vermektedir. Bursa’ nın İnegöl ilçesinde doğa ile buluşacağınız Oylat Kaplıcaları mevkiinde yer almaktadır. Bol oksijenli temiz havası ve şifalı termal suları ile bölgenin en popüler 2. tesisidir. Sağlık Bakanlığından onaylı olan tesisimizde uzman ekipler tarafından fizik tedavi amaçlı hizmetler de verilmektedir.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesiste alkollü içecek servisi ve satışı  kesinlikle bulunmamaktadır. Tesiste bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsept anlayışınauygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.

ODA ÖZELLİKLERİ

STANDART ODA

Yeni bina olarak modern ve yenilikçi dizaynı ile dikkat çeken Çağlayan Otel'de standart odalar, max. 3 kişi kapasiteli 25 m2 genişliğindedir. Tüm odalarda termal sudan faydalanabilirsiniz. Odalarda mini bar, telefon, emanet kasa, klima, saç kurutma makinası, havlu, bornoz, Tv, küvet/duş bulunmaktadır.

SUIT ODA

Odalar 1+1 ara kapılı olarak dizayn edilmiştir. 45 m2 genişliğinde; yatak odası (max.4 kişinin konaklamasına uygun) ve salon tarzındadır ve 4 kişi kapasitelidir. Tüm odalarda termal su imkanı bulunmaktadır. Odalarda; mini bar, telefon, emanet kasa, klima, saç kurutma makinası, havlu, bornoz, Tv, küvet/duş bulunmaktadır.

39.92858,29.58806ha11213Hotel/ha.11213-Oylat-Caglayan-Otel1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı