RegisterRemind My Password
Sign in

PİNE CLUB BOUTIQUE HOTEL

Soğucak Köyü Kuşadası Merkez, Soğucak, Türkiye
PİNE CLUB BOUTIQUE HOTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
İslami otellerden olan pine club boutique hotel sizlere pine ağaçlarının altında muhteşem doğasıyla sizlere eşsiz bir tatil imkanı sunuyor. Alkolsüz otel konseptinde olan tesis çocuk oyun alanları ve geniş hareket alanlarıyla dikkat çekiyor. Hava alanına 80 km mesafede olan tesis huzura ve sakinliğe çağırıyor sizleri.
Tesisimiz bayanlar için bir kompleks alanı oluşturdu, bu alanda bayan misafirlerimize gün boyu güneşlenebilecekleri ve havuzun keyfini sürebilecekleri bir özel alan oluşturduk. Bu alanda bay çalışanların bulunması gezmesi veya çalışması yasaktır. Çalışanların tamamı bayan olmaktadır.
* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

İslami otellerden olan Pine Club Boutique Hotel sizlere pine ağaçlarının altında muhteşem doğasıyla sizlere eşsiz bir tatil imkanı sunuyor. Tesisimiz çocuk oyun alanları ve geniş hareket alanlarıyla dikkat çekerken  Alkolsüz otel konseptinde olmasıyla da siz misafirlerimize güvenli ve huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Hava alanına 80 km mesafede olan tesis huzura ve sakinliğe çağırıyor sizleri.

BAYANLARA ÖZEL ALANLAR

Tesisimiz bayanlar için özel ve ayrı bir kompleks alanı oluşturdu, bu alanda bayan misafirlerimize gün boyu güneşlenebilecekleri ve havuzun keyfini sürebilecekleri bir özel alan oluşturduk. Çalışanların tamamı bayan olmaktadır.Bu alanda bay çalışanların bulunması gezmesi veya çalışması yasaktır. Bayanlara özel alanda içecek servisiniz 24 saat hizmetinizde ayrıca tesisimizde ara aparatif öğünlerde bayan misafirlerimize ikram edilmektedir. bayanlar havuzu saat 19:30 a kadar hizmet vermektedir.

BAYLARA ÖZEL ALANLAR

Bay havuzunda bay personelimiz hizmet vermektedir. Erkekler kompleksinde spa ve hamam bölümümüzde bulunmak da isteyen misafirimiz bu imkandan faydalanabilmektedir. içecek standlarının ve gün boyu aperatif yiyeceklerin servis edildiği standlar bulunmaktadır.

AKTİVİTELER

Akşamları canlı müzik eşliğinde sohbetler , animasyon eğlenceleri, çeşitli aktiviteler ile tatil günlerini ve akşamlarını animasyon ekibimizle sonlandırabilirsiniz.

Aradığınız İdeal Muhafazakar Tatili Bulabileceğiniz En İyi İslami Oteller Portalı islamiotelsatisofisi.com farkıyla ...

Belgelenen mucbir sebepler (ölüm,kaza v.b) iptal ve iade talepleri için kesintisiz iade yapılır.

Konaklamaya 30 gün kala mazeretsiz yapılan iade ve iptallerde %10 kesinti yapılır.

Konaklama tarihine 30-15 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %40 kesinti yapılır.

Konaklama tarihine 14-7 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %70 kesinti yapılır.

Konaklama tarihine 7-0 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

35.38,34.09ha10923Hotel/ha.10923-Pine-Club-Boutique72
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı