RegisterRemind My Password
Sign in

RETAJ ROYALE İSTANBUL OTEL

Mahmutbey Mh., Cami Sokak 1-27, Bağcılar/İstanbul İli, Türkiye
RETAJ ROYALE İSTANBUL OTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Tesisin 1000 metrekarelik spa merkezinde açık yüzme havuzu ayrıca açık ve kapalı termal havuzlar yer almaktadır. Tesiste küçük misafirlerin hoş vakit geçirip eğlenebilecekleri çocuk oyun parkı ve çocuk havuzu yer almaktadır. Tesisin sunduğu hizmetler arasında spa & wellness, açık termal havuz, kapalı termal havuz, güzellik merkezi ve çocuk oyun parkı bulunmaktadır. Otelde Anadolu ve Marmara olmak üzere iki adet toplantı salonu bulunmaktadır.
1000 metrekare Hygia Spa ve Sağlık merkezinde vücudunuzu ve ruhunuzu yenilenir. Ayrıca aileniz ile iki kapalı ve bir açık yüzme havuzunun keyfini çıkarabilirsiniz. Kendinizi tazelenmiş ve özel hissettirmek için eğitimli profesyonel ekibimizden yararlanabilirsiniz. 

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmaz. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.

SPA ve Sağlık Merkezi/Kadın

SPA ve Sağlık Merkezi /Erkek
SPA ve Sağlık Merkezi/Kadın
Kapalı Termal Havuz
Türk Hamamı
Özel Aile Banyosu
Sauna
Masaj Salonu
Jakuzi
Buhar Odası
Şok Duşu
Kar Banyosu
Fantezi Duşu
Kapalı Termal Havuz
Türk Hamamı
Özel Aile Banyosu
Sauna
Masaj Salonu
Jakuzi
Buhar Odası
Şok Duşu
Kar Banyosu
Fantezi Duşu

ODA ÖZELLİKLERİ

Retaj Thermal Hotel 'de toplam 88 oda bulunmaktadır. Her oda termal su imkanına sahip olup konforunuz düşünerek hazırlanmıştır.

STANDART FRENCH YATAKLI ODA

28 metre kare standart French yataklı bu oda Yalova’daki Retaj Termal Otel ve Spa’nın ortalama standardını temsil etmektedir. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir. Oda en iyi marka mobilyalar ve olanaklar ile şık bir şekilde dekore edilmiştir. Standart Odada 40-inch LCD uydu TV, WI-FI, bornoz, terlik bulunmaktadır. Misafirlerin şifalı ve termal suyun sağlıklı minerallerinden faydalanabilmesi için her odada Jakuzi ve duş bulunmaktadır. Ayrıca odalarda çalışma masası da mevcuttur.
Oda büyüklüğü: 28 metre kare; yatak büyüklüğü: 1 King’ dir.

STANDART TWIN YATAKLI ODA

28 metre kare standart twin yataklı bu oda Yalova’daki Retaj Termal Otel ve Spa’nın ortalama standardını temsil etmektedir. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir. Oda en iyi marka mobilyalar ve olanaklar ile şık bir şekilde dekore edilmiştir. Standart Odada 40-inch LCD uydu TV, WI-FI, bornoz, terlik bulunmaktadır. Misafirlerin şifalı ve termal suyun sağlıklı minerallerinden faydalanabilmesi için her odada Jakuzi ve duş bulunmaktadır. Ayrıca odalarda çalışma masası da mevcuttur.
Oda büyüklüğü: 28 metre kare; yatak büyüklüğü: 2 Tek kişilik yataktır.

AİLE ODASI

Bu 73 metre kare Aile Odası birlikte konaklamak isteyen büyük aileler için en iyi seçenektir. Oda iki ayrı bölümden oluşmaktadır: biri yetişkinler ve biri çocuklar. Odalarımız 4 kişi kapasitelidir. Oda en iyi marka mobilyalar ve olanaklar ile şık bir şekilde dekore edilmiştir. Aile Odasında 40-inch LCD uydu TV, WI-FI, bornoz, terlik bulunmaktadır. Misafirlerimizin şifalı ve termal suyun sağlıklı minerallerinden faydalanabilmesi için her odada Jakuzi ve duş bulunmaktadır. Ayrıca odalarda çalışma masası da mevcuttur.
Oda büyüklüğü: 73 metre kare; yatak büyüklüğü 1 King Yatak 160*200 cm / 2 Tek kişilik yatak 100*200 cm’ dir.

DELUXE ODA

This spacious Bu geniş 45 metre kare, şık ve lüks Deluxe Odada kanepeli geniş bir oturma alanı, 40-inch LCD uydu TV, WI-FI, bornoz, terlik bulunmaktadır. Odalarımız 3 kişi kapasitelidirç Misafirlerimizin şifalı ve termal suyun sağlıklı minerallerinden faydalanabilmesi için her odada Jakuzi ve duş bulunmaktadır. Ayrıca odalarda çalışma masası da mevcuttur.
Oda büyüklüğü: 45 metre kare; yatak büyüklüğü 1 King yatak 180*200 cm’ dir.

BALAYI SUİTİ

Bu geniş 60 metrekare, şık ve lüks Balayı Suitinde, yuvarlak yataklı ve kanepeli geniş ve ayrı bir yaşam alanı, 40-inch LCD uydu TV, WI-FI, bornoz, terlik bulunmaktadır. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir. Misafirlerimizin şifalı ve termal suyun sağlıklı minerallerinden faydalanabilmesi için her odada Jakuzi ve duş bulunmaktadır. Ayrıca odalarda çalışma masası da mevcuttur.
Oda büyüklüğü: 60 metre kare; yatak büyüklüğü 1 Yuvarlak yatak 200*200 cm’dir.

ROYAL SUİT

Bu geniş 87 metrekare, şık ve lüks Royal Süitte kanepeli ayrı bir yaşam alanı, çalışma ve yemek masası, 40-inch LCD uydu TV, WI-FI, bornoz, terlik bulunmaktadır. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir. Misafirlerimizin şifalı ve termal suyun sağlıklı minerallerinden faydalanabilmesi için her odada Jakuzi ve duş bulunmaktadır. Ayrıca odalarda çalışma masası da mevcuttur.
Oda büyüklüğü: 87 metre kare; yatak büyüklüğü 1 Büyük King Yatak 180*200 cm’ dir.

Aradığınız İdeal Muhafazakar Tatili Bulabileceğiniz En İyi İslami Oteller Portalı islamiotelsatisofisi.com farkıyla ...

41.04515,28.81944ha10930Hotel/ha.10930-Retaj-Royale-Istan47
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı