RegisterRemind My Password
Sign in

RİZOM TATİL KÖYÜ

Samanlı Köyü, Tigem, Yalova/ Türkiye
RİZOM TATİL KÖYÜ
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
İslami tatil köyü yada İslami otel konseptinde olan Rizzom tatil köyü Yalova’da Marmara’nın eşsiz güzelliğini ayaklarınızın altına seriyor. Gerek hafta sonu stres atmak için gerek yaz tatilinizi geçirmeniz için heleki İstanbul veya civar illerde yaşıyorsanız kaçırılmayacak bir fırsat. Yalova Merkeze 5km İstanbul sabiha gökçen hava alanına 80 dk mesafededir.
Alkolsüz tam pansiyon hizmet veren tesis de bir çok spor aktiviteleri yanı sıra özel plajı ve bay bayan ayrı devasa büyük havuzları bulunmakta .çocuklar için oyun alanları yeşil alanlar ve tertemiz hava sunan rizzom tatil köyü kaçırılmayacak bir fırsat
* Marked services are not free of charge.


GENEL BİLGİLER

İslami tatil köyü ya da İslami otel konseptinde olan Rizzom Tatil KöyüYalova’da Marmara’nın eşsiz güzelliğini ayaklarınızın altına seriyor. Rizom Tatil Köyü gerek hafta sonu stres atmak için gerek yaz tatilinizi geçirmeniz için hele ki İstanbul veya civar illerde yaşıyorsanız, size  kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Yalova Merkeze 5km İstanbul sabiha gökçen hava alanına 80 dk mesafededir. Alkolsüz tam pansiyon hizmet veren tesisde bir çok spor aktiviteleri yanı sıra özel plajı ve bay bayan ayrı devasa büyük havuzları bulunmakta çocuklar için oyun alanları yeşil alanlar ve tertemiz hava sunan Rizzom Tatil Köyü kaçırılmayacak bir fırsat

BAYANLARA AİT ÖZEL ALANLAR

Rizzom Tatil Köyü' nde bayanlara özel çok büyük bir havuz ve annelerin çocuklarıyla ilgilenebilecekleri oyun oynayabilecekleri havuzlar tasarlanmış ve hizmetinize sunulmuştur. Bayanların havuz bölümünde su kaydırakları ve güneşlenme alanları bulunmaktadır. Plaj kısmında bayan misafirlerimiz haşama ile denize girebilmektedirler.

BAYLARA AİT ÖZEL ALANLLAR

Baylara ait alanda büyük bir havuz ve güneşlenme alanı aynı zamanda aqua park bulunmaktadır. Tesis de baylar için basketbol, voleybol ,tenis, masa tenis, langırt gibi bir çok oyun bulunmaktadır. Plajda bay bayan karışık girilmekte.

HERŞEY DAHİL KONSEPTİ

Tesis de sabah öğlen ve akşam yemekleri açık büfe olarak hizmet vermekte dir. Ara öğünlerde aperatif fast food tarzı yiyecekleri siz misafirlerine ikrama eder. Beş çayında pasta, kek, börek ikramlarıdır.

Aradığınız İdeal Muhafazakar Tatili Bulabileceğiniz En İyi İslami Oteller Portalı islamiotelsatisofisi.com farkıyla ...

- Belgelenen mucbir sebepler (ölüm,kaza v.b) iptal ve iade talepleri için kesintisiz iade yapılır.

- Konaklamaya 30 gün kala mazeretsiz yapılan iade ve iptallerde %10 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 30-15 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %40 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 14-7 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde %70 kesinti yapılır.

- Konaklama tarihine 7-0 gün kala mazeretsiz iade ve iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

40.65712,29.23874ha10920Hotel/ha.10920-Rizom-Tatil-Koyu1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı