RegisterRemind My Password
Sign in

SANİTAS TERMAL RESORT&SPA

Altunsu, Unnamed Road, 50600 Kozaklı/Nevşehir, Türkiye
SANİTAS TERMAL RESORT&SPA
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
Siz değerli misafirlerimizin üst düzey hizmetimizi yaşamak en doğal hakkıdır. Sanitas Thermal Hotel yönetimi ve ekibi ile ; sizin memnuniyetiniz , rahatlığınız ve huzur içinde ; sağlık ve dinlence tatil yapabilmesi için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz.

* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

30.000 m² alana kurulu olan Sanitas Thermal Suites Hotel, sağlık alanında sunduğu olanaklarla misafirlerine konforlu ve huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.
Yarım Pansiyon konseptinde hizmet veren otelde;
07:30 / 10:00 Sabah kahvaltısı (açık büfe)
11:00 /17:00 Öğle yemeği Ala Carte servistir , ücretlidir.
19:00/21:00 Akşam yemeği (açık büfe)
Akşam yemeklerindeki 1.5 lt lik ilk su ikramdır. İkincisi ücretlidir.

Sanitas Thermal; Türkiye'de radon gazı içeren 14 termal sudan birine sahiptir. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Tıbbi Ekolojik ve Hidroklimatoloji Ana Bilim Dalının raporuna göre Kozaklı' nın suyu " termomineral" ,"termal", "mineralli su" olarak tanımlanmıştır. Ve "Florürlü Su" karekterindendir. Bu da özellikle balneolojik tedavilerde etkili olduğu anlamına gelmektedir.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.
Bayan ve Bay havuzları tamamı ile ayrı olup, asansörleri dahi ayrıdır. Bay ve bayan ayrı olmak üzere; Türk hamamı, sauna, fitness center, 6 adet vip aile banyoları , halı kaydıraklı aqua park, 2 adet kapalı çocuk yüzme havuzu, 2,500 m2 bay havuzu  kompleksinde açık yüzme havuzu yoktur , 1 adet kapalı erkek yüzme havuzu, 1 adet erkek termal havuz vardır. 2,500 m2 bayan havuz kompleksinde, 1 adet kapalı bayan yüzme havuzu ve termal havuz bulunmaktadır. Havuz bölümünde 1 er adet jakuzi mevcuttur.
Otelde alkol servisi yoktur. Dışarıdan getirmek kesinlikle yasaktır. Alkol kullanan konuk c/out edilir.
Konaklama gerçekleştirecek bay-bayan çiftlerin soyisimleri tutmadığı takdirde evlilik cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

STANDART ODA

Odalar halı kaplı olup; odalar balkonlu, (32 standart oda balkonsuzdur). Odalarda ulusal uydu antene bağlı TV , müzik yayını , sac kurutma makinesi , safe mini bar ( isteğe göre doldurulur) oturma gurubu . Odalarımız 2 kişi kapasitelidir.
Tüm odalarda Kuranı Kerim ve seccade bulunmaktadır. Klima; merkezi sistemdir ve yalnız ısıtmada kullanmakta . Banyolar küvetlidir.

AİLE ODASI

İç içe iki oda olup ara kapı bulunmaktadır. Odalarımız 4 kişi kapasitelidir.

Odalarda ulusal uydu antene bağlı TV , müzik yayını , sac kurutma makinesi , safe , mini bar ( isteğe göre doldurulur) oturma gurubu . 

39.21781,34.86474ha10946Hotel/ha.10946-Sanitas-Termal-Resor
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı