RegisterRemind My Password
Sign in

SAROT TERMAL OTEL

Ilıca Köyü Yolu, Ilıca/Bolu, Türkiye
SAROT TERMAL OTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
120 TL 'den başlayan fiyatlarla Bonus ve Paraf karta 9 Taksit

* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Hamamı, saunası, termal banyosu, kapalı ve açık havuzlarıyla eksiksiz hizmet anlayışı sunan Sarot Termal Park termal tatilin gözde adreslerinden biri olmayı sürdürüyor. Odalarında oturma alanı ve termal sulu banyoları bulunan otelde misafirlerinin içini huzur dolduran bir manzaraya sahiptir. Dünya mutfaklarından lezzetler bulabileceğiniz restoranı açık büfe servis hizmeti vermektedir ve termal bölümünde spa küveti ile iyileştirici termal havuzlar bulunmaktadır.
Otel konsepti yarım pansiyondur.

İSLAMİ KONSEPT

Açık ve kapalı termal havuzlar kullanımı (baylar için), kapalı termal havuz kullanımı (bayanlar için), Türk hamamı, sauna, jakuzi, şok havuzları, özel aile havuzları kullanımı ve fitness center, WI-FI, doktor (otele 1 km mesafede şirket bünyemizde bulunan sarot termal vadi de bulunmaktadır), mini club, masa tenisi, kütüphanedir.
Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.

ODA ÖZELLİKLERİ

STANDART ODA

103 standart oda bulunmaktadır. Odalar  26 - 30 m2’ dir ve 2+2 kisi konaklaması için uygundur. Standart odalarda French bed / Twin bed, halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi mevcuttur.

KRAL SUİT

2 kral suit bulunmaktadır. Suitler 70 m2’ dir ve 2+2 kisi konaklaması için uygundur. Suit bünyesinde oturma odası ve yatak odasından oluşan büyük oda, French bed, halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, kablosuz internet baglantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi, çalışma masası bulunmaktadır.

SUPERİOR ODA   

21 superior oda bulunmaktadır. Odalar 45 m2’ dir ve 3+1 kisi konaklaması için uygundur. Oda bünyesinde oturma odası ve yatak odasından oluşan büyük oda, French bed, halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, kablosuz internet baglantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi, çalışma masası bulunmaktadır.

SUİT ODA    

2 suit oda bulunmaktadır. Odalar 55 m2’ dir ve 2+2 kişi konaklaması için uygundur. Suit bünyesinde oturma odası ve yatak odasından oluşan büyük oda, French bed, halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, kablosuz internet baglantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi, çalışma masası bulunmaktadır.

40.59616,31.00484ha11212Hotel/ha.11212-Sarot-Termal-Otel1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı