RegisterRemind My Password
Sign in

Sedir Park Bungalow Butik Otel

Yeşilöz Mahallesi, D-400 Karayolu No:17, 07430 Alanya/Antalya
Sedir Park Bungalow Butik Otel
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
Alanya'da 2017 yılının Nisan ayında muz bahçelerinin ortasında açılan Sedir Park deniz kenarında 38 odalı bir butik oteldir. 17 tane Bungalov, 1 tane Taş Ev ve 20 tane de otel odası(Deniz ve Dağ Manzaralı olmak üzere) bulunmaktadır. "Dinlenme,Sessizlik ve Huzur" üzerine inşa ettiğimiz otelimizde Taş Ev ve Bungalovların yanında misafirlerimizin dilerlerse ilgilenebilecekleri "Hobi Bahçeleri" bulunmaktadır. Çocuk havuzunun dışında biri bayanlara ayrılmış diğeri ise ortak kullanılan 2 havuz daha bulunmaktadır. Alkol satışı yapılmamaktadır. Misafirlerimize farklı bir tatil deneyimi yaşatmayı amaçlarken aynı zamanda yeni kazanımlar edinmelerini de önemsiyoruz. Hobi Bahçeleri ile uğraşırken bahçe görevlimizin de yardımıyla misafirlerimize organik ürünlerin yetiştirilmesi hakkında bilgi veriyoruz. Ayrıca balıkçılık ile uğraşmak isteyen misafirlerimizi de kıyı balıkçılığının yanında deniz balıkçılığına da yönlendiriyoruz. Bahçenizde yetiştirdiğiniz ürünleri ve tuttuğunuz balıkları biz sizin için hazırlıyoruz. Alanya'da yapılan diğer aktiviteler ve çevremizdeki at çiftlikleride yapabileceğiniz gezintiler için ise size yardımcı oluyoruz.

* Marked services are not free of charge.

Dinlenme, Sessizlik ve Huzur

Alanya'da 2017 yılının Nisan ayında muz bahçelerinin ortasında açılan Sedir Park deniz kenarında 38 odalı bir butik oteldir. 17 tane Bungalov, 1 tane Taş Ev ve 20 tane de otel odası(Deniz ve Dağ Manzaralı olmak üzere) bulunmaktadır.

"Dinlenme,Sessizlik ve Huzur" üzerine inşa ettiğimiz otelimizde Taş Ev ve Bungalovların yanında misafirlerimizin dilerlerse ilgilenebilecekleri "Hobi Bahçeleri" bulunmaktadır. Çocuk havuzunun dışında biri bayanlara ayrılmış diğeri ise ortak kullanılan 2 havuz daha bulunmaktadır. Alkol satışı yapılmamaktadır.

Misafirlerimize farklı bir tatil deneyimi yaşatmayı amaçlarken aynı zamanda yeni kazanımlar edinmelerini de önemsiyoruz. Hobi Bahçeleri ile uğraşırken bahçe görevlimizin de yardımıyla misafirlerimize organik ürünlerin yetiştirilmesi hakkında bilgi veriyoruz. Ayrıca balıkçılık ile uğraşmak isteyen misafirlerimizi de kıyı balıkçılığının yanında deniz balıkçılığına da yönlendiriyoruz. Bahçenizde yetiştirdiğiniz ürünleri ve tuttuğunuz balıkları biz sizin için hazırlıyoruz. Alanya'da yapılan diğer aktiviteler ve çevremizdeki at çiftlikleride yapabileceğiniz gezintiler için ise size yardımcı oluyoruz. 

Kahvaltı

Mevsimine göre değişmekle birlikte ortalama 25 çeşit üründen oluşan kahvaltımızda yerel ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden bir araya getirdiğimiz ev yapımı & organik ürünler bulunmaktadır.

Sedir Park’a tatil yapmak için geldiğinizi biliyoruz ve bunun için sizin kahvaltı zevkinizi 2 saate sıkıştırmıyoruz. Deniz kenarındaki restorantımızda;

Sabah 8’den Öğlen 12’ye kadar sıra beklemeden rahatça kahvaltı yapabilirsiniz, Böylece tatilde saat 8’de uyanmak zorunda kalmazsınız :)

Çay Saati

15.00 ile 16.00 arasındaki Çay Saatinde tatlı ve tuzlu ürünler bulunmaktadır. 

* Haziran ve Ekim Ayları Arasındadır.

Akşam Yemeği

Kim akşam yemeğini dalga sesleri eşliğinde yemek istemez ki… Sedir Park’ta misafirlerimiz için oluşturduğumuz menüden istediğinizi sipariş edebilirsiniz üstelik ayakta büfe kuyruğu beklemeden…

Siz Çorba, Ana Yemek,Tatlı ve İçecek seçiminizi yaparken bizde soğuk mezelerinizi ve salatanızı hazırlıyor olacağız.

Ana Yemek grubunda ; Izgara ve tava balık seçenekleri, Izgara ve soslu tavuk yemekleri, Köfte, Pizza, makarna çeşitleri, hamburger - üstelik el yapımı köfteden =) – ile günlük olarak hazırlanan sebze ve sulu et yemeği çeşitleri ile bir çok yemek alternetifi bulunmaktadır.

Bununla birlikte ana yemeklerde olduğu gibi çorba,tatlı ve meze grubumuzda günlük olarak hazırlanmaktadır.

Gün içerisindeki faliyetlerinizi yarıda bırakıp yemeğe yetişme telaşınızın olmasını istemiyoruz;

Akşam Yemeği Saati; 18.00 – 21.00 

*Haziran- 1 Ekim Arası geçerli olup 1 Ekim Sonrası İçin Lütfen Telefon ile Bilgi Alın

Konaklama Konseptleri

Oda Kahvaltı: Sadece sabah kahvaltısı bulunmaktadır. Ancak oda kahvaltı konseptinde konaklayan tüm misafirlerimiz gün içerisinde restorantımızdan alakart olarak hizmet alabilir.

Yarım Pansiyon +: Sabah Kahvaltısı, Çay saati, Akşam Yemeği ve gün içerisindeki tüm sıcak ve soğuk içecekler konaklama ücretine dahildir.

Havuzlar

Toplam 3 adet havuz bulunmaktadır; Yetişkinler için ortak kullanılan havuz, bu havuzun yanında bulunan Çocuk Havuzu ve Bayan misafirlerimiz için ayrı havuz.

3 Havuzumuzda da sular düzenli olarak temizlenmekte yenilenmektedir. Tüm kontoller hem resmi kurumlar hemde bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

36.38697,32.19068ha18470Hotel/ha.18470-Sedir-Park-Bungalow-Butik-Otel
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı