RegisterRemind My Password
Sign in

TERA LİFE TERMAL OTEL

Emek, Unnamed Road, 50600 Kozaklı/Nevşehir, Türkiye
TERA LİFE TERMAL OTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
Genel Bilgiler Türkiye'de Radon Gazı İçeren 14 Termal bölgeden biri olan Sezerler Termal Otel sağlıkla konaklamanın keyfini sunuyor.Ayrıca astım hastalarına şifa veren tuz odalarının da bulunduğu ender tesisler arasındadır.
ozaklı Sezerler Otel'de 37 adet standart, 29 adet Suit, 12 adet Twin, 6 adet king oda olup 84 oda, 244 yatak kapasitesi bulunmaktadır.
* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Sezerler Thermal Hotel, termal merkezi Kozaklı' nın Topaklı mevkiinde bulunmaktadır. Tesis, Kayseri-Ankara yolu güzergahında bulunan Topaklı ilçesinden 24 km içeride yer almaktadır.. Sezerler Thermal Hotel'de bulunan su Türkiye'de radon gazı ihtiva eden 14 termal kaynaktan birisidir.

Tesis, Sezerler Thermal Hotel Apart ve otel kısmından oluşan 2 ayrı bölümünde toplam 93 adet odası ile hizmet veren bir termal kaplıca tesisidir. Sezerler Thermal Hotel odalarında minibar, saç kurutma makinesi, lcd tv, wc, duşa kabin, çift kişilik küvet, odada termal su, kablosuz internet erişimi, halı zemin, ve masa ve sandalye bulunan balkon standart donanım olarak sunulmaktadır.
Tesiste misafirlerin hoşça vakit geçirmeleri ve ihtiyaçları için bilardo, masa tenisi, okey salonu, fitness center, pastane, market, masaj koltukları, toplantı salonları, çocuk oyun odası, air hockey, langırt, atari oyunları, şark köşesi ve mescit gibi mekan ve aktiviteler vardır. Sezerler Thermal Hotel'de ayrıca; 2 adet kapalı ve 1 adet açık olmak üzere 3 adet restoran, Türk hamamı, 2 adet 70 metre uzunluğunda aquapark, bayan ve bay ayrı havuzlar, 2 adet 35-40 derece sıcaklıkta doğal termal su ile beslenen termal havuz, 2 adet 25 - 30 derece termal soğuk su havuzu, bay ve bayan ayrı sauna ve türk hamamı ve şok duşları gibi hizmetler vardır.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept prensibi dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi  kesinlikle yapılmamaktadır. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsept prensibineuygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur


ODA ÖZELLİKLERİ

Kozaklı Sezerler Otel'de 84 oda, 244 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

STANDART ODA

37 adet standart oda olup odalarda, klima, telefon, mini bar, lcd tv,  internet, emanet kasa ve 24 saat oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Standart odalarımız 3 kişi kapasitelidir. Banyolarda saç kurutma makinesi, makyaj aynası, termal küvet ve termal su bulunmaktadır. Ayrıca 200 araçlık açık otopark, çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmeti verilmektedir.

SUIT ODA

29 adet Suit oda olup odalarda, klima, telefon, mini bar, lcd tv,  internet, emanet kasa ve 24 saat oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Suit odalarımız 3 kişi kapasitelidir. Banyolarda saç kurutma makinesi, makyaj aynası, termal küvet ve termal su bulunmaktadır. Ayrıca 200 araçlık açık otopark, çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmeti verilmektedir

TWIN ODA

12 adet Twin oda olup odalarda, klima, telefon, mini bar, lcd tv,  internet, emanet kasa ve 24 saat oda servisi hizmeti bulunmaktadır Twin odalarımız 3 kişi kapasitelidir. Banyolarda saç kurutma makinesi, makyaj aynası, termal küvet ve termal su bulunmaktadır. Ayrıca 200 araçlık açık otopark, çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmeti verilmektedir

KING ODA

6 adet king oda olup odalarda, klima, telefon, mini bar, lcd tv,  internet, emanet kasa ve 24 saat oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Banyolarda saç kurutma makinesi, makyaj aynası, termal küvet ve termal su bulunmaktadır. Ayrıca 200 araçlık açık otopark, çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmeti verilmektedir.

39.20232,34.86544ha10947Hotel/ha.10947-Sezerler-Termal-Reso
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı