RegisterRemind My Password
Sign in

SINDIRGI OBAM TERMAL RESORT&SPA

Balıkesir Uşak Yolu, 10330 Yolcupınar/Sındırgı/Balıkesir, Türkiye
SINDIRGI OBAM TERMAL RESORT&SPA
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Dört mevsim çok rahat bir şekilde konaklayacağınız Obam Termak Resort Otel Spa, Balıkesir'de yer almaktadır. Tesis Sındırgı şehir merkezine 17 km, Balıkesir il merkezine 75 km, İzmir'e 160 km, Bursa'ya 220 km uzaklıktadır.
Tesis TAM PANSİYON ve YARIM PANSİYON olarak hizmet vermektedir. Yarım pansiyon konaklamalarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ücretlidir. Tam pansiyon konaklamalarda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ücretlidir. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Ala carte restoran rezervasyonlu ve ücretlidir.
Odalarda ve tesisin genelinde wifi ücretsizdir.
Spa Merkezine giriş ücretsiz, özel olarak alınan tüm kişisel hizmetler ücretlidir. (masaj, cilt bakımı vs.)

Tesis odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konseptprensibi dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesiste alkollü içecek servisi ve satışı  kesinlikle bulunmamaktadır. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsept kuralları gözetilerek olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.

ODA ÖZELLİKLERİ

STANDART ODA

30 metrekare olup doğa manzaralıdır.
Odada; minibar, 24 saat oda servisi, banyo, duş, WC, çalışma masası, merkezi ısıtma sistemi, termal su, lcd tv, fiber internet, klima, şifreli elektronikli kasa, elektronik kartlı kapı kilit sistemi bulunmaktadır. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir.

SUIT ODA

45 metrekare olup 1 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır.
Odada; minibar, 24 saat oda servisi, banyo, küvet, WC, çalışma masası, merkezi ısıtma sistemi, termal su, jakuzi, lcd tv, fiber internet, klima, şifreli elektronikli kasa, elektronik kartlı kapı kilit sistemi bulunmaktadır. Odalarımız 3 kişi kapasitelidir.

VILLA SUIT ODA

55 - 60 metrekare olup 1 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır. Doğa manzaralıdır.

Odada; minibar, 24 saat oda servisi, banyo, küvet, WC, çalışma masası, merkezi ısıtma sistemi, termal su, jakuzi lcd tv, fiber internet, klima, şifreli elektronikli kasa, elektronik kartlı  kapı kilit sistemi bulunmaktadır. Odalarımız 3 kişi kapasitelidir

39.26366,28.30756ha10949Hotel/ha.10949-Sindirgi-Obam-Termal
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı