RegisterRemind My Password
Sign in

TEKBİR ALANYA RESORT

Soğukpınar Payallar Yolu, 07475 Türkler / Alanya
TEKBİR ALANYA RESORT
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
Tekbir Alanya Resort, Alkolsüz Aile Oteli, Herşey Dahil, Denize 50m, Bay -Bayan Ayrı Yüzme Havuzları, Ayrı Spa Merkezleri, Otopark, Çocuk Oyun Alanları, Animasyon Eğlenceleri 1.çocuk 0-6 -2..çocuk 0-3 yaş ücretsiz, Hava Alanına 100 km, Alanya Şehir Merkezi 12 km

* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

İslami otel konseptin de hizmet veren 4 yıldızlı tesisimiz denize sıfır konumda olup bay bayan ayrı yüzme havuzları bulunmaktadır. Tesisimizin bütün odaları deniz manzaralıdır. Her şey dahil hizmet veren otelimiz alkolsüz otel konseptinde olup kullandığımız bütün ürünler helal ürün sertifikalıdır. Mimari yapısıyla ege otellerini anımsatan tesisimiz de helal sertifikalı ürünler kullanımladır.

BAYANLARA ÖZEL ALANLAR

Muhafazakar otelimizde otelin içerisinde bulunan 1200 m2 bayanlar kompleksinde siz bayanlar için bambaşka bir dünya tasarlamış ve uygulamış olan TekbirAlanya Resort Otel ayrıcalıklarını fark edeceksiniz. Son derece şık ve ihtişamlı dizayn edilmiş kapalı havuz, korunaklı dışarıdan hiç kimsenin göremediği ama bütün gün güneş alan bir açık havuz, kreş, Türk hamamı (sadece bayanlara ait), masaj odaları, fitness salonu, kuaför, mescit, abdesthane, tv salonu, bayanlar kompleksi restourant, içecek standı, şezlonglar, duş, bebek bakım odaları, bebek uyku odaları bayanlar kompleksinin içerisinde bulunmaktadır. Kayıt ve fotoğraf özelliği olan cihaz komplekse alınmamaktadır. Plajda bayanlar için tasarlanmış korunaklı dışarıdan kimsenin göremeyeceği şekilde tasarlanmış bayan güneşlenme alanı bulunmakta, bu alanda şezlong, armut minderler masa ve sandalyeler bulunmaktadır. Misafirlerimiz denize girerken haşama kullanmaları gerekmektedir Bayan komplekslerin de sadece bayan personellerimiz çalışmaktadır. Bayan komplekslerin de otelimizde servis edilen bütün yiyecek ve içecekler aynı saatlerde bayan komplekslerin de servis edilmektedir.

BAYLARA ÖZEL ALANLAR

Tekbir Alanya Resort rezervasyon tutarınızın %20sini rezervasyon anında ödeyin geri kalanı otel girişinde ödeme yapabilirsiniz Tekbir Alanya Resort telefon 0242 745 03 1 KARMA HAVUZ

İslami otel konseptin de bir ilki gerçekleştiren Tekbir Alanya Resort Otel bay bayan karma havuz seçeneğini sizlere sunuyoruz. Karma havuzda bay misafirlerimiz diz altı şortlarıyla bayan misafirlerimiz haşama ile kullanabiliyorlar. Burada amacımız misafirlerimizin aileleriyle vakit geçirebilecekleri bir alan oluşturmaktır.

TEKBİR ALANYA RESORT HER ŞEY DAHİL

Alkolsüz hizmet veren tesisimizde helal sertifikalı ürünler kullanılmaktadır. Günde üç öğün açık büfe hizmeti sunan tesisimizde öğün aralarında aperatif yiyecek servisi yapılmaktadır. Aperatif yiyecekler genelde fast food tarzı yiyeceklerden oluşmaktadır mesela lahmacun, pide, hamburger, patates kızartması gibi. İçecek stantları sabahın erken saatlerinde hizmet vermeye başlamaktadır. Plajda da her şey dahil sistemi işlemekte orada da içecek ve yemek servisi bulunmaktadır. Günün belli saatlerinde dondurma servisi akşamüzeri saat 17:30 gibi çay pasta servisi, gece çorbasıyla günlük her şey dahil sistemini sonlandırmaktadır.

AKTİVİTELER

Animasyon aktiviteleriyle güne başlıyorsunuz bay ve bayan animatör personelleri sizlere gün boyunca tatilinizi renklendirecek oyunlar ve çeşitli aktivitelerle sizlere hoş bir tatil anısı bırakmayı hedeflemektedirler. Bay animatörler bay kısmında bayan animatörler bayan kısmında sizlere hizmet vermektedir. Gün sonunda sizlere animasyon ekibinin hazırladığı tiyatro ve diğer aktivitelerle gecenizi renklendirmektedirler gün boy süren aktivitelerde çocuklarınız için hazırlanmış özel oyunlar ve otel içerisinde çocuklar için oyun bahçeleri ve oyun salonu bulunmaktadır.

36.59,31.86ha10970Hotel/ha.10970-Tekbir-Alanya-Resort1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı