RegisterRemind My Password
Sign in

TERMALYA TERMAL OTEL&SPA

Altunsu, Kozaklı Yenifakılı Yolu, 50600 Kozaklı/Nevşehir, Türkiye
TERMALYA TERMAL OTEL&SPA
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
Yüzyıllardır Şifa Kaynağı Olan Kozaklı Kaplıcalarının (Nevşehir) Şifalı Sularını Siz Değerli Termalya Dostlarına 4 Yıldız Konforunda Modern bir Tesisde sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
İlçe 1954 yılında birbirine yakın mesafede bulunan Hamamorta, Buruncuk, Bağlıca ve Kozaklı köylerinin birleşmesi ile kurulmuştur.İlçede halen türbesi bulunan Kozoğlu adlı zat'ın kayalarla sıcak suyun etrafını çevirerek hamam yaptığı, hamamın çevre köylerin ortasında olması nedeniyle hamamorta adını aldığı türbe taşlarındaki yazıtlardan anlaşılmaktadır.
* Marked services are not free of charge.

GENEL ÖZELLİKLER

Termalya’ da Türk Hamamı, Sauna, Termal Havuz, Konferans ve Toplantı Salon, Fast Food, Alışveriş Yapabileceginiz Market, Vitamin Bar, Internet Kafe, Oyun Salonu, Masa Tenisi ve Bilardo Salonu, Jimlastik Salonu, Doktor, Hemşire, Kuaför, Terzi ve Mescid'i ile Sizleri Bekliyor.
Termalya’ da çocuklarınız neşeli ve güvenilir ortamlarda arkadaşlarıyla zevkli dakikalar geçirirken, siz kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.
Türk ve Dünya mutfağının seçkin örneklerini bulabileceğiniz otelde yarım ve tam pansiyon açık büfe restorantta yemek yemenin zevkine varacaksınız.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmaktadır. Tesis sınırları içinde alkol servisi yapılmaz. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.

ODA ÖZELLİKLERİ
Termalya Hotel’ de toplam 137 oda ve 356 yatak kapasitesi ile hizmetindedir.

STANDART ODA
Otelde toplam 85 adet standart oda bulunmaktadır. Termalya da Bütün Odalarda Özel Yapılmış 115x200 Ebatında Çift Kişilik Küvetler, 24 Saat termal Su, Uydu Kanallı TV, Direk Telefon, MiniBar, Saç Kurutma Makinesi, Havlu Pan, Merkezi Isıtma ... ve Emanet Kasası Bulunmaktadır.

ENGELLİ ODASI
Otelde toplam 2 adet engelli odası oda bulunmaktadır. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir. Termalya da Bütün Odalarda Özel Yapılmış 115x200 Ebatında Çift Kişilik Küvetler, 24 Saat termal Su, Uydu Kanallı TV, Direk Telefon, MiniBar, Saç Kurutma Makinesi, Havlu Pan, Merkezi Isıtma ... ve Emanet Kasası Bulunmaktadır.

GRAND SUIT
Otelde toplam 20 adet grand süit oda bulunmaktadır. Termalya da Bütün Odalarda Özel Yapılmış 115x200 Ebatında Çift Kişilik Küvetler, 24 Saat termal Su, Uydu Kanallı TV, Direk Telefon, MiniBar, Saç Kurutma Makinesi, Havlu Pan, Merkezi Isıtma ... ve Emanet Kasası Bulunmaktadır.

SUIT ODA
Otelde toplam 26 adet süit oda bulunmaktadır. Termalya da Bütün Odalarda Özel Yapılmış 115x200 Ebatında Çift Kişilik Küvetler, 24 Saat termal Su, Uydu Kanallı TV, Direk Telefon, MiniBar, Saç Kurutma Makinesi, Havlu Pan, Merkezi Isıtma ... ve Emanet Kasası Bulunmaktadır.

BUSINESS SUIT
Otelde toplam 2 adet business suit oda bulunmaktadır. Termalya da Bütün Odalarda Özel Yapılmış 115x200 Ebatında Çift Kişilik Küvetler, 24 Saat termal Su, Uydu Kanallı TV, Direk Telefon, MiniBar, Saç Kurutma Makinesi, Havlu Pan, Merkezi Isıtma ... ve Emanet Kasası Bulunmaktadır.

BALAYI SUİTİ

Otelde toplam 2 adet balayı suiti bulunmaktadır. Odalarımız 2 kişi kapasitelidir. Termalya da Bütün Odalarda Özel Yapılmış 115x200 Ebatında Çift Kişilik Küvetler, 24 Saat termal Su, Uydu Kanallı TV, Direk Telefon, MiniBar, Saç Kurutma Makinesi, Havlu Pan, Merkezi Isıtma ... ve Emanet Kasası Bulunmaktadır.

39.20655,34.86299ha10945Hotel/ha.10945-Termalya-Termal-Ot33
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı