RegisterRemind My Password
Sign in
Searching
Sort by :
Show Hotels Nearby
Konumunuz okunuyor...
Rooms / Adult / Child
Corporate

Tesettür Otelleri

°C

Tatillerde en çok sıkılan taraf genelde bayanlar olur ama artık sıkılmayacaklar. Gönüllerince eğlenip, özgürce güneşlenmenin ve denizin tadını sıkılmadan utanmadan mahremiyetlerini koruyarak hizmet almalarını sağlıyoruz. Tesettür otelleri bayanlar kompleksi adı altında tesis içinde bayanlar kompleksi adı altında ayanlara özel bir alan yaratılmıştır.

 

Bayanlar kompleksinde İslami otellere göre değişen hizmet sınıfları vardır. Ama genelleyecek olursak başlıca özellikleri şunlardır. Kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, güneşlenme alanı, fitness salonu, mescit, kreş, kuaför ve kuaför hizmetleri, animasyon ,bebek bakım odaları ve bebek uyku odaları, su kaydırakları, abdesthane, spa merkezi, tv salonları muhafazakar otellerin bayanlar kompleksinin ortak özellikleridir. Sahilde ise bayanlar için güneşlenme alanı bazı 5 yıldızlı tesislerde bayan plajını ayrılmakla beraber konuya tam bir çözüm getirmiştir. Bu gibi İslami yapıya önem gösteren tesislerde bay kompleksleri de önemlidir. Bayan kompleksinde olduğu gibi bir çok önemli noktalar vardır. Bay yüzme havuzu, su kaydırakları, spa merkezleri, animasyon babaların çocuklarıyla vakit geçirebilmeleri için büyük bir çocuk havuzu acık büfeler daha sayamadığımız bir çok sosyal aktivite alanları tesettür otellerinin başlıca özellikleridir.


Çocuklar için tasarlanmış oyun alanları, çocuk havuzları, çocuk büfeleri, su kaydırakları, kreşler , mini kulüp, plaj aktiviteleri çocuk animasyon eğlenceleri, çocuk sinema salonları ve çocukfilmleri alkolsüz otellerde çocuklarınıza verilen önemi arz etmektedir.


Tesislerin hakkında geniş bilgiyi çağrı merkezlerimizden alabilirsiniz (TIKLAYIN)

 

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı