RegisterRemind My Password
Sign in

WOME DELUXE OTEL

D400, 07410 Avsallar Belediyesi/Alanya
WOME DELUXE OTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
Wome Deluxe otel, Alkolsüz Aile Oteli, Ultra Herşey Dahil, Bay- Bayan Ayrı Havuzlar, Ayrı Plajlar, Ayrı Spa Merkezleri, Toplantı Salonları,Oto Park, Aqua Parklar, Animasyon eğlenceleri ve showlar, 1.Çocuk 0-6 -- 2.Çocuk-0-3 yaş ücretsiz, Hava Alanına 90 km , Alanya Şehir Merkezine 16 km

* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

Tesis 2015 yılının sonlarına doğru hizmete açılmıştır.. Tesisin Alanya’ nın en güzel sahillerinden ince kum plajında bulunmakta, fakat tesisin İslami otel olmasının dışında en büyük özeliklerinden biri ince kum orman kampının içinde inşa edilmiş olması farklı bir kulvar yarıyor rakipleri arasında. 150 yıllık yüzlerce çam ağacının ortasında bulunan Wome Deluxe Hotel 120 bin metre kara alan üzerine kurulu 10 tane farklı aktiviteler için havuz, 6750 m2 spa merkezi alanı, kapalı ve açık otopark,35m2 ile 107 m2 arası değişen aile ve süit odaları süper lüks odaları, toplantı ve seminer salonları ile konforlu bir helal tatil imkanı sunmaktadır. Açık köy kahvesi, aqua parkları teniz kortu, yürüyüş yolları, bowling, voleybol, mini futbol, basketbol, fitness salonları gibi daha sayamadığımız pek çok aktivite alanları ile tesisin birçok sosyal alanı  bulunmaktadır.

BAYANLARA ÖZEL ALANLAR

Alanya İslami OtelWome Deluxe Otel 10.000 m2 bayanlar kompleksi ile şu aralar rakiplerine açık ara fark atmış durumdadır. Bayanlar kompleksi sadece bayanlara ait olup içeride çalışan personelin tamamı bayandır. Bayanlar kompleksin de 750 m2 açık havuz ve artı 120 m2 çocuk havuzu bulunmaktadır bu havuzlarda yetişkinler için 4 farklı su kaydırağı bulunmaktadır. Bayanlar kompleksin de mescit, bebek bakım odaları da bulunmaktadır. Bayan spa bölümünde masaj çeşitleri, tuz odası, sauna, buhar odası kapalı yüzme havuzu 275 m2 tv salonları kuaför salonu, güzellik merkezi, alış veriş merkezi gibi sayamadığımız onlarca aktivite alanı sizlerin rahatı için tasarlandı. Bayanlar için özel plaj, havuz başında açık büfe sabah saat 10dan akşam 17:30 kadar.

BAYLARA ÖZEL ALANLAR

Alanya Wome Deluxe Otel Bay kompleksinde 650m2 açık havuz 6 adet su kaydırağı 100 m2 çocuk havuzu 100 m2 su kaydırak havuzu, havuz çevresinde çalışanların tamamı bay personeldir. Bay spa merkezinde masaj, kese köpük, tuz odası, suna, buhar odası, kapalı yüzme havuz 300m2 olmak üzere hizmetinize sunulmuştur. Havuz başında acık büfe hizmeti saat 10:00 da başlayıp 17:30 a kadar çeşitli ikramlarla sizlerin hizmetindedir. İçecek standları tesisin hemen her yerinde rahatça ulaşabileceğiniz noktalara kurulmuştur, sıcak soğuk bütün içecekleri bulabilirsiniz.

WOME DELUXE HER ŞEY DAHİL KONSEPTİ

Tesis de namı dünyayı sarmış ünlü aşçılar bulunmakta sizlere Anadolu, Ege mutfağı ve Osmanlı mutfaklarından sunacakları lezzetlerle helal tatiliniz boyunca damaklarınızı tatlandıracaklardır. Alkolsüz oteller kategorisinde olup tesiste kesinlikle tüketilmesi veya bulundurulması yasaktır. Tesise ilk adım attığınızda sizi Osmanlının meşhur şerbetleri karşılamaktadır. Sabah kahvaltısı ve geç kahvaltı açık büfe, öğle yemeği açık büfe, pastanede istediğiniz pasta çeşidini gönlünüzce yiyebilirsiniz, gün boyu kurabiye ve kek servisleri, kır kahvesi, lobi cafe, akşam yemeği açık büfe, gece çorbası gibi yemek ve içecek sevisi vardır. Saatleri ve bulundukları yerler tesise girişinizde sizlere bilgilendirme broşür de yer alacaktır.

In order to guarantee your reservation, total cost of accommodation must be paid to before the check-in. Otherwise we cannot confirm the reservation and reservation is cancelled.

Full payment will be refunded in case of cancellation 30 days to the check-in date.

%60 of the payment will be refunded in case of cancellation 15 days to the check-in date.

%50 of the payment will be refunded in case of cancellation 7 days to the check-in date.

No refunds will be made in case of cancellation less than 7 days to the check-in date.

In payments which are done by credit card, remaining after the commissions and fees will be refunded.

10% discount is applied for honeymoon within 3 months of wedding day.

Couples are obliged to show their marriage certificate at check in. Otherwise no discount will be offered.

Breakfast in case of early arrival and lunch in case of late check-out will be charged as extra.

36.63,31.76ha10900Hotel/ha.10900-Wome-Deluxe-Otel1
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı