RegisterRemind My Password
Sign in

Hakkımızda

Hakkımızda

Müslümanlığın gerektirdiği gibi yaşayan aile yapısına uygun helal tatil yapmak isteyen ailelerin projelenmiş İslami oteller konseptinin özellikleri şu şekildedir.
Bay ve bayanlara ayrı yüzme havuzları, spa merkezleri, helal ürün sertifikalı ürün kullanımı, mescitler otellerin öne çıkan özelliklerinin bazılarıdır. Yemek konusunda,  damak tadınıza hitap eden Anadolu ve Osmanlı yemekleri,  çocuklar için çocuk büfeleri a la carte restaurant da akşam yemekleri gün boyu atıştırmalıklar ve tesisin hemen her yerinde sıcak soğuk içecek büfeleri bulunmaktadır.
 
Çocuklar için tasarlanmış havuzlar, oyun parkları,İslam kültürü ve aile yapısına uygun animasyon gösterileri ve canlı performanslar gibi onlarca seçeneği bir araya getiren oteller hakkında bütün bilgilerine ulaşabileceğiniz, islamiotelsatısofisi.com adresinden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz
Konsepte bulunan hizmetlerimiz:
• İslami oteller
• Şehir otelleri
• Yaz tatili otelleri
• Termal oteller
 
İslami tatil konseptin de olan oteller hizmet anlayışına ve yıldız sayısına göre itina ile seçilerek internet sitemizde yer alır. Farklı mimaride beğeninize sunulan muhafazakar otellerde deluxe hizmeti, yapısı ve konumu açısından ön planda olan tesislerdir. Helal ürün sertifikalı ürünler kullanan mutfaklarında temizlik ve hijyen üst seviyededir. Bulundukları coğrafi bölgelere göre jeotermal suyun çıktığı bölgelerde İslami termal oteller hizmet vermektedir. Profesyonel  çağrı merkezi çalışanlarımız sizlere tesettür otelleri en ince detaylarına kadar anlatarak isteğinize ve beğenizie göre tesisi bulmanıza ve rezervasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Rezervasyonunuzu profesyonel çağrı merkezi çalışanlarımızla planlamanızın ardından tatilinizde karşılaşacağınız sorunlarınız, istekleriniz, şikayetleriniz, memnuniyetleriniz, veya taleplerinizi çalışanlarımız ile paylaşabilirsiniz. Acente operasyon yetkilimiz sürekli otel yetkilileri ile kontak halinde olduğundan istekleriniz ve talepleriniz en kısa zamanda çözüme ulaşacaktır.
 

İSLAMİ OTEL SATIŞ OFİSİ

Alanya İslami Oteller satışında acente kategorisin de öne çıkan isimdir. Alternatif Konsepte Hizmet Veren otellerin muhafazakar tatil yapmak isteyen ve İslami otel arayan tüm ailelerin buluştuğu acente portalı.
Bünyesinde onlarca helal tatil yaz oteli, yüzlerce İslami termal otel, yüzlerce alkolsüz şehir oteli bulunduran sektörün lideri www.islamiotelsatisofisi.com sizlere alternatif turizmin avantajlarını sunmaktadır. Dinimiz İslamiyet’in gerektirdiği gibi yaşayan ailelere tatil olanaklarını sunan ve ucuz ve ekonomikalkolsüz otel imkanı sunan tesislerde rezervasyon, hava alanı transferi, uçak bileti ve rehberlik hizmetleri gibi bir çok olanak sağlamaktadır. Ayrıca yurt dışı İslami tatil turlarının da yer aldığı internet sitemizde çağrı merkezi personellerinizle görüşerek paket turlar ile alakalı geniş bilgi edinebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Tesettürlü otellerde yapacağınız tatilde günübirlik tur gezileriniz için  içinde çağrı merkezi personellerimizle irtibata geçip tur rezervasyonları yaptırabilirsiniz.
Şimdiden sizlere iyi tatiller dileğinde bulunarak, internet sitemizi takip etmenizi tavsiye ederiz

 

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı