RegisterRemind My Password
Sign in
Searching
Sort by :
Show Hotels Nearby
Konumunuz okunuyor...
Rooms / Adult / Child
Corporate

İslami Tatil

°C

Ülkemizde artık olması gereken tatil anlayışı nihayet hak ettiği değeri görüyor. Nüfusunun %99 u Müslüman olan ülkemizde muhafazakar ailelerin bayanları ve kız çocuklarının da artık gönüllerince tatil yapmaları için planlanan ve hayata geçirilen İslami tatil konsepti bayanların yüzlerini güldürdü.

 

Tesettürlü bayanların özgürlüğünü ve rahatını konu alan bu tatil anlayışında muhafazakar oteller son derece cömert davranarak sizler için çok büyük hizmetler sunmaya başladılar. Bayanlara ayrı yüzme havuzu güneşlenme alanı plajda ve denizde etrafı tamamen kapalı bayanlara ait sosyal alanları ve denize özgürce girme avantajlarıyla  aynı zamanda gönüllerince ibadet edebilmeleri için bayan mescitleri, çocuklarının bakımı için bebek bakım odaları özelliklerden sadece bir kaçı. Anne ve babaların çocuklarıyla gönüllerince vakit geçirebilmeleri ve çocuklarını eğlendirebilmeleri adına çocuk havuzları ve su kaydırakları, çocuk oyun bahçeleri, çocuk oyun salonları animasyon gösterileri gibi aktiviteler anne baba çocuk üçgenini tamamlamaktadır. Sabah, öğlen ve akşam 3 öğün açık büfe çocuklar için çocuk büfesi ara saatlerde atıştırmalıklar, akşam  pasta börek saatleri ile yemek ce içecek hizmetini veren alkolsüz otellerdir. Kadınlara özel kompleksler içerisinde spa merkezleri, kuaför bebek bakım odaları mescitler bayanlara ait restarountlar gündüz bayan animatör ekibi ile havuz oyunları ve çeşitli, aktiviteler bulunmakta.Ailenizle veya arkadaşlarınızla katılabileceğiniz günlük turlar.İslami otellerde bayana gösterilen önemden ibarettir.


Çocuklarınız isterse anneleriyle veya babalarıyla yada kardeşleriyle aktivitelerden faydalanabilir çocuklarınız için ayrı programlanmış animasyon aktiviteleri, çocuk havuzları oyun alanları, çocuk bahçeleri bulunmaktadır.İslami tatili konseptinin sizlere sunduğu imkanlar içerisinde olan günlük gezilerinize çocuklarınızı da yanınıza alabilirsiniz. Beyler  kendi komplekslerinde ve plajlarında gönüllerince yukarıda saydığımız bütün aktivitelerden ve hizmetlerden kendi komplekslerinde gönüllerince yaşayabilirler, bay misafirler için ayrıca helal tatilin farklı bir lezzetini animasyon ekibi futbol turnuvası düzenleyerek yaşatmaktadır

 

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı