RegisterRemind My Password
Sign in
Searching
Sort by :
Show Hotels Nearby
Konumunuz okunuyor...
Rooms / Adult / Child
Corporate

İslami Tatil Köyleri

°C

Yaz geldi bırakın işleri güçleri, haydi tatile diyorsanız hepimiz doğru yerdeyiz. Aile reisi olarak eşimizi ve çocuklarımızı mutlu görmek doyumsuz bir keyiftir. Onlara helal tatil imkanını sunabilecek ekonomik özgürlüğü olup da tatil için uygun yer  bulamayanlar için, aile yapımıza ve dini vecibelerimize göre tatil herkesin hakkı bu kısımdaki açığı fark eden yatırımcılar çok güzel projelere imza atarak İslami tatil köyleri projelerini hayata geçirmişlerdir . Muhafazakar aile yapısına sahip olanlar için artık gönüllerince tatil mümkün, bu konsepte bir çok seçenek sunulmaktadır. Aile yapımıza uygun örf ve ananelerimizi sakınca teşkil etmeyen muhteşem doğasıyla Egenin kıyılarında Muğla, Aydın, İzmir, Ayvalık ve Marmaris’te Akdeniz’de Alanya, Side, Kaş, ve Finike’de  hizmete giren kaliteli hizmetleriyle adlarından başarıyla söz ettiren bir çok tesis bulunmaktadır.

 

Bayan ve bay kompleksleri farklı olan İslami otellerde bu bölümlerde hizmet veren çalışanlar , hizmet verdikleri bölümlere göre bay ve bayan olarak ayrılmışlardır. Çalışanlar hizmet konuşunda gerekli eğitimleri almış ve konsepte yabancı olmayan kişilerden seçilmektedir. Bayan kompleksindeki çalışanların tamamı bayan olmasından dolayı bayan misafirler utanmadan sıkılmadan özgürce ve keyiflerince eylenebileceklerdir. Bay ve bayanlar için ayrı mescitler, havuzlar, plajlar, spa merkezleri, bayan kompleksleri muhafazakar otellerin vazgeçilmez özelliklerinden sadece bir kaçıdır. Özel kulanım alanları dışında ortak kullanım alanları restoran, animasyon gösteri alanları, gece eğlenceleri, havuz başı eğlenceleri, dini sohbetler, çocuklar için oyun parkları gibi daha sayamadığımız bir çok ortak alanlar mevcuttur.


İslami tatil köyleri için her isteğe cevap verecek bir proje her bütçeye uygun bir tesettür oteli bulunmaktadır. Helal tatil anlayışında  muhafazakar otellerde bütün ürünler helal ürün sertifikalı  firma sağlayıcıları tarafından temin edilmektedir. Dinimizce yasaklanan hiçbir yiyecek ve içecek çeşitleri otellerimizde bulunmamaktadır ve bulundurmakta yasaktır. Diğer otellerde bina ve mimari ön planda iken bu tarz otellerde doğa ve yeşillik  ön plandadır. Bütçenizi zorlamadan ibadetlerinizi aksatmadan tatil yapmanın huzuru eşinizin ve çocuklarınızın mutluluğu keyfinize keyif katacaktır.  Konsept otellerinin sayıları gün geçtikçe artmakta ve sizin için daha geniş ürün yelpazesini sizin için internet sitemizde yayınlıyacağız

 

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı