RegisterRemind My Password
Sign in

SEA STAR HOTEL

Elikesik Mahallesi, Eli Kesik Kavşağı Ulaş Mevkii 19-20-21, 07400 Alanya/Antalya
SEA STAR HOTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
Alanya Mevkii’nde bulunan Sea Star Hotel, deniz kenarında olup, açık yüzme havuzu ve konforlu odaları ile misafirlerine harika bir konaklama imkanı sunuyor. Tesisin deniz manzaralı ve balkonlu toplam 69 odasında; LCD TV, uydu yayını, duş, minibar, klima ve kablosuz internet gibi olanaklar bulunuyor. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinin açık büfe olarak servis edildiği ana restoranda doyumsuz anlar yaşayabilirsiniz. Seçkin içecekler alabileceğiniz havuz veya plaj bar da mevcut. Günün sonunda vücudunuzu rahatlatıp gevşeyebileceğiniz sauna, hamam, masaj ve buhar odası gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Özel arabasıyla seyahat eden misafirler için otopark imkanının sunulduğu tesiste ayrıca; çocuk oyun alanı, kablosuz internet ve gece kulübü de bulunuyor. Sea Star Hotel, Alanya Otogarı’na 5 km, Gazipaşa Havalimanı’na ise 49 km mesafede konumlanıyor.

* Marked services are not free of charge.

Alanya Mevkii’nde bulunan Sea Star Hotel, deniz kenarında olup, açık yüzme havuzu ve konforlu odaları ile misafirlerine harika bir konaklama imkanı sunuyor. 

Tesisin deniz manzaralı ve balkonlu toplam 69 odasında; LCD TV, uydu yayını, duş, minibar, klima ve kablosuz internet gibi olanaklar bulunuyor. 

Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinin açık büfe olarak servis edildiği ana restoranda doyumsuz anlar yaşayabilirsiniz. Seçkin içecekler alabileceğiniz havuz veya plaj bar da mevcut. 

Günün sonunda vücudunuzu rahatlatıp gevşeyebileceğiniz sauna, hamam, masaj ve buhar odası gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Özel arabasıyla seyahat eden misafirler için otopark imkanının sunulduğu tesiste ayrıca; çocuk oyun alanı, kablosuz internet ve gece kulübü de bulunuyor. 

Sea Star Hotel, Alanya Otogarı’na 5 km, Gazipaşa Havalimanı’na ise 49 km mesafede konumlanıyor.

36.60092,32.04066ha18415Hotel/ha.18415-sea-star-hotel
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı