RegisterRemind My Password
Sign in

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

•    İnternet sitenizin diğer tatil sitelerinden farkı nedir?

Alternatif turizm adı altında başlayan  bu furyada, Türk İslam aile yapısına uygun hizmet veren İslami otelleri özenle seçerek internet sitemizde sizlerin beğenisine en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. İlgili konsepte tatil yapmak isteyen ailelerimiz çağrı merkezimizi arayarak çalışanlarımızla iletişime geçip islamiotelsatisofisi.com adresimizden online rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler.

•    Yeni açılan İslami otelleri ne şekilde takip ediyor ve sisteminize ekliyorsunuz?

Öncelikle bu konsepte helal tatil hizmeti veren otel sayısı önceden çok azdı. O yüzden otellerde çalışan yönetim kadrosunu ve bir alt kategorileri şeflerinin hemen hepsini tanıyorduk. Yeni açılan tesettür otellerine geçen her yönetici önceden tanıdığımız kişiler olduğundan hizmet kalitelerini biliyor ve güveniyoruz. Sıkıntılı hizmet veren tesisleri internet sitemizde yer vermiyor ve satışa açmıyoruz. Yeni açılacak tesisi bire bir yerinde görerek ve inceleyerek, bütün detayları alıp. Çağrı personelimiz oteli tanımak adına tesisi en ince detayına kadar öğrenmek üzere yerinde incelemede bulunup sizlere aktarıyor.

•     Hava alanı transferleri hizmetiniz var mı?

Hava yolu ile otellerimize gelmek isterseniz rezervasyon esnasında çağrı merkezi çalışanlarımızla konuyla ilgili isteğinizi ilettiğinizde hava alanı transferinizi gidiş dönüş olarak ekstra bir bedel karşılığında sunulacaktır.

•      İslami otellerin özellikleri nelerdir?

Helal tatilde, bay bayan ayrı sosyal alanlarının olması, mescitlerin bulunması, ayrı  plaj ve sahil hizmetlerinin olması, spa merkezlerinin ayrı olması, bayanlarla alakalı olan bölümlerde sadece bayan personelin hizmet vermesi, helal sertifikalı ürün kullanılması, alkol ve türevlerinin  kesinlikle olmaması, mahremiyete önem verilmesi ve sayamadığımız bir çok özellikte muhafazakar oteller.

•     Alternatif turizm nedir?

Müslümanlığın emir ve yasaklarını hayatına uyarlamış insanların veya ailelerin tatil biçimi ne denirdi. Bu tatil biçimi dinimizin gerektirdiği şekle ve ehemniyete sokup oluşturulan  helal tatil konseptiyle ve bu konsepte hizmet veren otellere de alternatif turizm oteli denir.

•     Kiralık villa özel havuzlu villa var mıdır bulabilir miyiz?

Evet, tesettürlü otel arayan bir çok misafirimizin sıkıntısı sadece ailem ve ben;   kalabalıktan hiç hoşlanmıyoruz. 
Özel havuzlu villamızda  İslami tatilimizin keyfini sürmek istiyoruz. Diye istekte bulunan misafirlerimizi Ege ve Akdeniz’de bulunan özel havuzlu denize yakın her şey dahil İslami villalarımıza veya sadece villa konseptinde muhafazakar islami villamıza yönlendirme yapabiliyoruz.

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı